airtag android ile çal?ş?r m?

Baza wiedzy

Znaleziony temat: airtag android ile çal?ş?r m?

AirTag to nowy gadżet od Apple, który pozwala na śledzenie i odnajdywanie zgubionych przedmiotów. Jednak czy działa on tylko z urządzeniami Apple, czy też można go używać z Androidem? Oto poradnik, który odpowie na to pytanie.

AirTag to urządzenie, które działa na podstawie technologii Bluetooth. Oznacza to, że aby korzystać z niego, potrzebujemy urządzenia, które obsługuje Bluetooth 4.0 lub nowszy. W przypadku Androida, większość nowych tabletów i telefonów obsługuje tę technologię, więc w teorii powinniśmy móc korzystać z AirTag.

Jednakże, aby pełni wykorzystać funkcje AirTag, potrzebujemy urządzenia z systemem iOS 14.5 lub nowszym. Oznacza to, że jeśli chcemy korzystać z funkcji takich jak Precyzyjne Odnajdywanie, musimy mieć iPhone lub iPad.

Jeśli jednak korzystamy z Androida, możemy nadal korzystać z AirTag, ale tylko w trybie Nieprecyzyjnego Odnajdywania. Oznacza to, że będziemy mogli śledzić nasze zgubione przedmioty, ale nie będziemy mieli dostępu do funkcji takich jak Precyzyjne Odnajdywanie czy też powiadomienia o odnalezieniu przedmiotu.

Podsumowując, AirTag działa z Androidem, ale nie w pełni. Jeśli chcemy korzystać z pełni funkcji tego urządzenia, musimy mieć urządzenie z systemem iOS 14.5 lub nowszym. Jeśli jednak korzystamy z Androida, możemy nadal korzystać z AirTag, ale tylko w trybie Nieprecyzyjnego Odnajdywania.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: airtag android ile çal?ş?r m?

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments