android 12 kto dostanie

Baza wiedzy

Znaleziony temat: android 12 kto dostanie

Android 12 – kto dostanie aktualizację?

Android 12 to najnowsza wersja systemu operacyjnego dla urządzeń mobilnych. Wiele osób zastanawia się, czy ich urządzenia otrzymają tę aktualizację. W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że aktualizacja do Androida 12 będzie dostępna dla urządzeń z systemem Android 11. Oznacza to, że jeśli posiadasz smartfon lub tablet z Androidem 11, to w przyszłości będziesz miał szansę na zaktualizowanie systemu do wersji 12.

Niestety, nie wszystkie urządzenia otrzymają tę aktualizację. Zazwyczaj producenci udostępniają aktualizacje dla swoich najnowszych modeli, a starsze urządzenia są pomijane. Oczywiście, zdarzają się wyjątki, ale z reguły im nowszy model, tym większa szansa na otrzymanie aktualizacji.

Jeśli chodzi o konkretne marki, to na pewno Android 12 otrzymają smartfony i tablety Google’a, takie jak Pixel 5, Pixel 4a, Pixel 4, Pixel 3a, Pixel 3, Pixel 2 oraz Pixel 2 XL. Poza tym, aktualizacja powinna pojawić się również na urządzeniach Samsunga, Xiaomi, Oppo, Realme, OnePlus, Motorola, Asus i innych.

Warto jednak pamiętać, że producenci często udostępniają aktualizacje w różnym czasie dla różnych modeli. Często zdarza się też, że aktualizacja jest dostępna w jednym kraju, a w innym jeszcze nie. Dlatego warto regularnie sprawdzać, czy dla naszego urządzenia jest już dostępna aktualizacja.

Podsumowując, jeśli posiadasz smartfon lub tablet z Androidem 11, to masz szansę na otrzymanie aktualizacji do Androida 12. Jednak nie wszystkie urządzenia otrzymają tę aktualizację, a producenci udostępniają ją w różnym czasie dla różnych modeli. Dlatego warto być cierpliwym i regularnie sprawdzać, czy dla naszego urządzenia jest już dostępna aktualizacja.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: android 12 kto dostanie

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments