android auto skąd pobrać

Baza wiedzy

Znaleziony temat: android auto skąd pobrać

Android Auto – poradnik dla początkujących

Android Auto to aplikacja stworzona przez Google, która umożliwia korzystanie z funkcji smartfona podczas jazdy samochodem. Dzięki niej możemy kontrolować muzykę, nawigację oraz odbierać i wysyłać wiadomości głosowe bez odrywania uwagi od drogi. W tym artykule przedstawimy, skąd pobrać aplikację Android Auto oraz jak ją zainstalować na różnych urządzeniach.

Tablet z systemem Android

Jeśli posiadamy tablet z systemem Android, to pobranie aplikacji Android Auto jest bardzo proste. Wystarczy przejść do sklepu Google Play, wyszukać aplikację Android Auto i kliknąć przycisk „Pobierz”. Po zakończeniu pobierania i instalacji, należy podłączyć tablet do samochodu za pomocą kabla USB i uruchomić aplikację.

Telefon z systemem Android

Podobnie jak w przypadku tabletu, pobranie aplikacji Android Auto na telefon z systemem Android jest bardzo proste. Wystarczy przejść do sklepu Google Play, wyszukać aplikację Android Auto i kliknąć przycisk „Pobierz”. Po zakończeniu pobierania i instalacji, należy podłączyć telefon do samochodu za pomocą kabla USB i uruchomić aplikację.

iPhone

Jeśli posiadamy iPhone’a, to pobranie aplikacji Android Auto jest nieco bardziej skomplikowane. Niestety, aplikacja ta nie jest dostępna w sklepie App Store. Jednak istnieje alternatywny sposób na korzystanie z Android Auto na iPhone’ie. Wystarczy pobrać aplikację Google Assistant, która jest dostępna w App Store. Po zainstalowaniu aplikacji, należy podłączyć iPhone’a do samochodu za pomocą kabla USB i uruchomić Google Assistant. Następnie należy powiedzieć „Hey Google, open Android Auto” i aplikacja zostanie uruchomiona.

Apple CarPlay

Jeśli posiadamy urządzenie firmy Apple, to możemy skorzystać z aplikacji Apple CarPlay, która umożliwia korzystanie z funkcji smartfona podczas jazdy samochodem. Aplikacja ta jest dostępna w sklepie App Store i działa na iPhone’ach oraz tabletach iPad. Po zainstalowaniu aplikacji, należy podłączyć urządzenie do samochodu za pomocą kabla USB i uruchomić aplikację.

Podsumowanie

Android Auto to bardzo przydatna aplikacja dla kierowców, która umożliwia korzystanie z funkcji smartfona podczas jazdy samochodem. Pobranie i instalacja aplikacji na urządzeniach z systemem Android jest bardzo prosta i nie wymaga specjalnych umiejętn

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: android auto skąd pobrać

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments