android gdzie zapisuje pobrane pliki

Baza wiedzy

Znaleziony temat: android gdzie zapisuje pobrane pliki

Android – gdzie znajdują się pobrane pliki na tabletach, telefonach, iPhone’ach i urządzeniach Apple?

Pobieranie plików na urządzeniach mobilnych jest już standardem. Bez względu na to, czy korzystasz z tabletu, telefonu z Androidem, iPhone’a czy urządzenia Apple, z pewnością zdarzyło Ci się pobrać plik z internetu lub otrzymać go w załączniku do wiadomości e-mail. Ale gdzie te pliki się zapisują? W tym artykule przedstawimy Ci, gdzie znajdują się pobrane pliki na różnych urządzeniach mobilnych.

Android

Na urządzeniach z systemem Android pobrane pliki zapisują się w folderze „Pobrane” (ang. „Download”). Aby go znaleźć, należy przejść do aplikacji „Pliki” (ang. „Files”) lub „Menedżer plików” (ang. „File Manager”), w zależności od wersji systemu. Następnie należy przejść do folderu „Pobrane”. W tym miejscu znajdują się wszystkie pobrane pliki, w tym dokumenty, zdjęcia, filmy, muzyka itp.

Tablet

Na tabletach z systemem Android proces pobierania plików wygląda podobnie jak na telefonach. Pobrane pliki zapisują się w folderze „Pobrane” (ang. „Download”). Aby go znaleźć, należy przejść do aplikacji „Pliki” (ang. „Files”) lub „Menedżer plików” (ang. „File Manager”), w zależności od wersji systemu. Następnie należy przejść do folderu „Pobrane”.

Telefon

Na telefonach z systemem Android pobrane pliki zapisują się w folderze „Pobrane” (ang. „Download”). Aby go znaleźć, należy przejść do aplikacji „Pliki” (ang. „Files”) lub „Menedżer plików” (ang. „File Manager”), w zależności od wersji systemu. Następnie należy przejść do folderu „Pobrane”.

iPhone

Na iPhone’ach pobrane pliki zapisują się w aplikacji „Pliki” (ang. „Files”). Aby ją otworzyć, należy nacisnąć ikonę „Pliki” na ekranie głównym. W tym miejscu znajdują się wszystkie pobrane pliki, w tym dokumenty, zdjęcia, filmy, muzyka itp.

Apple

Na urządzeniach Apple, takich jak iPad czy MacBook, pobrane pliki zapisują się w folderze „Pobrane” (ang. „Downloads”). Aby go znaleźć, należy przejść do aplikacji „Safari” i nacisnąć ikonę „Pobr

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: android gdzie zapisuje pobrane pliki

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments