Bal sylwestrowy

Bal sylwestrowy

Turystyka i transport

Sylwester jest szczególnym dniem w roku, w którym żegnamy stary rok i witamy nowy rok. Warto jest więc spędzić go w wyjątkowy sposób, aby można go było wspominać przez cały rok, aż do następnego Sylwestra. Należy więc wcześniej dokładnie się zastanawiać jak będziemy ten dzień spędzać. Wiele osób zapisuje się po prostu na bal sylwestrowy, który jest organizowany przez różne lokale, na jakich odbywają się na co dzień imprezy okolicznościowe.

Bal sylwestrowy

Jednak jeśli na takie bale chodzimy co roku to niestety po pewnym czasie znudzą się nam one. Co więc wymyślić, żeby chociaż raz inaczej spędzić sylwestra. Warto jest się zebrać jakąś większą paczką znajomych i wspólnie coś wymyślić. Można także wynająć jakąś salę na zorganizowanie sylwestra i zrobić przebieranego sylwestra, na którym każdy będzie reprezentował jakąś inną postać. Przy takim przebieranym sylwestrze już przy samej jego organizacji jest niezła zabawa, ponieważ wymaga bardzo dużo rożnych rzeczy i rekwizytów, które trzeba zorganizować i zdobyć. Możemy bowiem wymyślić, że sylwester będzie miał temat postacie bajkowe. Jak już sama nazwa wskazuje osoby, które będą chciały wziąć udział w tym sylwestrze będą musiały się poprzebierać za różne postacie z rożnych bajek. Warto jest jednak, żeby organizator tego przyjęcia zrobił listę postaci bajkowych, które chciałby, aby znalazły się na sylwestrze i żeby osoby zamierzające wsiąść udział w tym balu z tej oto stworzonej listy wybrały sobie postać za którą się przebiorą. Dzięki temu unikniemy powtórzeń w postaciach bajkowych i każdy będzie miał oryginalny i niepowtarzalny strój. Kolejną rzeczą, o jakiej należy pomyśleć przy przebieranym sylwestrze to także o wystroju sali, na której będzie sylwester. Ważne jest, żeby również była ona tematycznie dostosowana do postaci bajkowych. Można bowiem tak poustawiać stoliki, aby osoby, które przy nich będą siedzieć reprezentowały jedną bajkę. Dzięki temu za każdym stolikiem będzie można stworzyć krajobraz takiej bajki, której postacie siedzą przy stoliku.

Można oczywiście wymyślać wiele innych pomysłów na spędzenie w oryginalny sposób sylwestra, ale myślę, że sylwester przebierany w postacie bajkowe też okaże się niezapomnianym sylwestrem, który będzie bardzo długo wspominany. Co więcej z osobami, jakie będą brały udział w tym sylwestrze nie spotkamy się tylko na balu, ale także wcześniej kiedy będziemy przygotowywać dekoracje na salę oraz ją ubierać. Dzięki temu będziemy mogli więc wraz ze znajomymi spędzić trochę więcej naszego wolnego czasu. Takiego sylwestra także zaczniemy już dużo wcześniej przed nim przeżywać, ponieważ będziemy się zastanawiać czy uda nam się on, czy wszystko wyjdzie tak jakbyśmy tego chcieli oraz czy nasi znajomi będą zadowoleni z naszego oryginalnego pomysłu. Będziemy więc na niego czekać z niecierpliwością, tak jak małe dziecko czeka na Świętego Mikołaja. Dzięki temu również poczujemy dreszczy emocji oraz adrenaliny, którego na pewno nie mielibyśmy jeśli poszlibyśmy na normalnego tradycyjnego sylwestra.

Artykuł powstał we współpracy z hotelstbruno.pl

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments