Bananki.pl - o co tu chodzi?

Bananki.pl – o co tu chodzi?

Warto przeczytać

Bananki.pl to jedna z szybciej rozwijających się stron z darmowymi grami online. Według jej własnych statystyk – na portalu zarejestrowało się ponad 4 miliony użytkowników Warto więc przeanalizować, na czym polega jej fenomen – co sprawia, że omawiana strona przyciągnęła tłumy użytkowników? 

 

Czym są bananki.pl?

Na papierze, serwis bananki.pl jest po prostu kolejną witryną oferującą dostęp do darmowych gier online. Wystarczy jednak pozostać na stronie nieco dłużej, aby przekonać się, że w istocie oferuje ona znacznie więcej, a jej potencjał jest naprawdę znakomity. Dlaczego pozwoliliśmy sobie na taką opinię?

 

Ponieważ serwis bananki.pl pozwala nam nie tylko na grę w ulubione tytuły z dowolnego miejsca na świecie, ale również i na zarabianie na tym. Co więcej – omawiana platforma dostępna jest całkowicie bez jakiejkolwiek inwestycji. Aby grać i otrzymywać nagrody, nie musimy wykupywać drogiego abonamentu, ani płacić za dostęp do każdej gry z osobna. Ktoś zapyta teraz: Jak to możliwe? Spokojnie – już tłumaczymy,

 

Jak zarabiać z serwisem bananki.pl?

Abyśmy mogli zacząć zarabiać, musimy przede wszystkim zarejestrować się w serwisie – spokojnie,podkreślamy, że rejestracja jest tu całkowicie darmowa. Potrwa ona nie dłużej, niż kilka minut – a bezpośrednio po jej ukończeniu możemy przejść do wykonywania powierzonych nam zadań. Abyśmy mogli zapoznać się z zasadami rządzącymi portalem, serwis na początku naszej przygody zaoferuje nam do wykonania proste i szybkie (ale również stosunkowo mało warte) zadania. Oczywiście, w miarę upływu czasu, gdy zdobywać będziemy doświadczenie – udostępnione nam zostaną trudniejsze wyzwania.

 

Z każdym zadaniem wiąże się określona liczba bananków, które można zdobyć za jego wykonanie. Bananki, jak łatwo się domyślić, są tutaj rodzajem wirtualnej waluty – to je będziemy wymieniać za cenne nagrody, (ale o tym za chwilę). Liczbę bananków przypisanych do danego zadania widzimy jeszcze zanim się go podejmiemy. Umożliwia to nam samodzielną ocenę, czy dane wyzwanie jest warte wykonywania.

 

Jak zaś podjąć się danego zadania? To również bardzo proste. Wystarczy jedynie uruchomić wskazaną przez serwis grę online, założyć w niej konto, a następnie postępować zgodnie z podanymi w treści zadania instrukcjami. 

 

Aby zadanie zostało zaliczone, każdorazowo należy potwierdzić je zrzutem ekranu, na którym widoczny jest nasz nick i informacja o wykonanym zadaniu. Natychmiast po jego akceptacji zaś nasze wirtualne konto w serwisie zasili określona kwota bananków. Wirtualną walutę omawianego serwisu możemy także zdobyć na szereg innych sposobów – na przykład instalując konkretną aplikację mobilną, czy polecając serwis innym użytkownikom.

 

Nagrody w serwisie bananki.pl

Teraz czas przejść do rzeczy, która zapewne wiele osób interesuje najbardziej – czyli co tak naprawdę można zrobić ze zdobytymi banankami? Od razu zastrzegamy, że nie można ich spieniężyć – dobra wiadomość jest jednak taka, że można wydać je na naprawdę atrakcyjne nagrody, które z pewnością ucieszą nie tylko graczy. O jakich nagrodach mowa?

 

Zdobyte bananki wymienić można między innymi na:

  • karty PaySafeCard
  • klucze do gier
  • skórki postaci w grach
  • sprzęt elektroniczny
  • karty podarunkowe do popularnych sklepów (między innymi Amazon)
  • doładowania Steam, Playstation Network, Xbox Game Pass etc.

Liczba możliwości jest tu więc naprawdę bardzo duża – zwłaszcza, że powyżej przedstawiliśmy tylko kilka wybranych propozycji.

 

Na koniec warto wspomnieć o ciekawej opcji, która umożliwia nam zdobycie upragnionych nagród nawet wtedy, gdy nie mamy odpowiedniej ilości bananków. Mowa o losowaniach “Bananabet”.

 

Jak to działa? Otóż aby wziąć udział w losowaniu, musimy wybrać interesującą nas nagrodę, a następnie postawić wymaganą kwotę zakładu (w większości przypadków koszt wzięcia udziału w losowaniu jest kilkukrotnie niższy, niż koszt zakupu danego przedmiotu). W chwili, gdy sześć osób zgłosi chęć uzyskania tej samej nagrody, nastąpi losowanie. Po jego zakończeniu jedna osoba stanie się szczęśliwym posiadaczem pożądanej nagrody. 

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments