botoks

Botoks Szczecinek

Zachodniopomorskie

Szybki i cały akcji Botoks, już od pierwszych chwili motywuje do oglądania. Film mówi o patologicznej rodzinie, która planuje się na zmianę własnego życia. Darek i Daniela podejmują więc działalność w ratownictwie medycznym. Ich praca łatwo się jednak kończy, jak do jednego wezwania, przyjeżdżają kompletnie pijani. Kiedy zakompleksiona Daniela dowiaduje się iż jest w ciąży, z sprawą o ochronę dochodzi do specjalista Agaty, która wraz ze naszym synem uległa poważnemu wypadkowi.

Botoks Maszewo

Dzięki determinacji dziewczyny, udaje się jej kupić działalność w znacznym koncercie medycznym. Aby zmienić swoje samopoczucie i wyniki sprzedażowe Daniela przyjmuje się na operację plastyczną.

klik i ogladaj film

Botoks – Mimo, iż ta odbywa się totalną porażką, dziewczyna szybko otrzymuje pomoc koleżanki, Patrycji.
W międzyczasie, w szpitalu ginekolog dr Magda, wykonuje aborcję. Jak zarzeka się ordynator Adam, istnieje wtedy odpowiednie rozwiązanie.

Kiedy ciężarna Pani ginekolog wchodzi w ciążę, zaczyna okazywać własną sylwetkę na punkt aborcji. Niezadowolony z ostatniego wzięcia ordynator oznajmia, że gdy się coś pani nie podoba, toż że się zwolnić. Zdesperowana dziewczyna mimo niechęci, nadal wykonuje więc swoją książkę.
Kiedy doktor Dorota dowiaduje się, że stan jej młodego jest dużo niebezpieczny, przyjmuje się na zakończenie komórek jajowych aby dać szansę na dziecko nowym rodziną.

Botoks Maszewo

Wyjeżdża więc do Szwecji, gdzie zostaje poddana zabiegowi ginekologicznemu.
Po powrocie do Własny, zaczyna ona zgodność z Daniela, która łączy lekarzy skłonnych do wykonywania metod na określony lek, za co otrzymają oni pieniądze lub gadżety. Doktor Patrycja, wraz z Danielą, zostają zachęcone do Londynu, gdzie mają zaprezentować swój moment w medycynie. Przed imprezą, dziewczyny wymagają jednak zaszaleć.

Proszą taksówkarza o zakup marihuany, którą palą w jego aucie. Rozbawione dziewczyny, by zakończyć miło dzień, zapraszają innego na seks.

Po powrocie Daniela rozkręca biznes z różnym lekiem. Jej zadaniem jest zbyt nielegalnie sprowadzanym lekami. Jako aptekarza, zatrudnia brata, by nikomu się nie narazić
Właśnie na świat przychodzi dziecko Magdy. Mimo, że poród jest szeroki, i stan zdrowia dziecka stoi pod dużym znakiem zapytania, Magda zniesmaczona opieką, i zupełnie jej brakiem, przyjmuje się na wypisanie się ze szpitala na samodzielne żądanie.

Botoks Maszewo

Patrycja, wziąć przeżywa swój zawód miłosny, z niedoszłym rozwodkiem. Organizuję imprezę, na której żegna mężczyznę i zakopuje wszystkie rzeczy, jakie mogą jej o nim wspominać. Imprezę, przerywa telefon ordynatora Adama, który zaprasza Daniele na imprezę. Ta źle się zgadza i wyjeżdża do Adama. Na stanowisku, ujawnia się, że impreza była jedynie powodem do ściągnięcia Danieli do Adama. Dziewczyna wyczuwa moment, odurza ordynatora, po czym wraz koleżankami, rozbierają człowieka i realizują mu kompromitujące zdjęcia. Wszystko umieszczają w internecie, opowiadając o tymże jak cieszy się ordynator.
Tymczasem, Beata Powtarza się do kliniki, w celu kolejnej próby zapłodnienia. Niestety, lekarz Niemka dla niej dobrych wieści. Prezentuje się bowiem, iż tym oraz za następnym razem, nie udało się zakończyć proces zapłodnienia sukcesem.

Załamana lekarka, zwierza się z tematów Markowi, który stara się pocieszyć koleżankę. Beata nie wybiera się poddać. Dzwoni do kliniki, w której dała komórki z zapytaniem, ile dzieci narodziło się z jej jajeczek.
Odpowiedzieć lekarski, wprowadza ja wstań niedowierzania. Beata przyjmuje się zmienić danie i spotkać się z wszystkimi rodzinami, które dzięki jej jajeczkom mogą cieszyć się czystymi i młodymi dziećmi. Ich pierwsza sprawia, że Beata mocno czuje to spotkanie.

Z racji tego, że film zawiera drastyczne sceny, nie jest podawany osobom, o słabych nerwach. Film, doskonale pokazał jak wygląda opieka medyczna, kiedy musimy liczyć właśnie na siebie, jak ciężko jest podać decyzję z jakie przyczyniłyby się do wymiany traktowania pacjentów, ale personelu.

Zastraszanie, brak możliwości podjęcia samodzielnej decyzji, wstręt, niepokój i środek, to nieliczne emocje przedstawione w filmie.

Botoks Maszewo

 

Źródło artykułu Botoks

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments