Celebrytki na świąteczny prezent

Celebrytki na świąteczny prezent

Inne

Biżuteria minimalistyczna, czyli popularne celebrytki, od kilku sezonów bije rekordy popularności wśród kobiet i jest doskonałym pomysłem, jeśli chodzi o świąteczny prezent dla żony, mamy czy nawet przyjaciółki.

Celebrytki na świąteczny prezent

Celebrytki to biżuteria o charakterystycznym stylu, którą rozpropagowały osoby znane ze sceny i ekranu. Te wyjątkowe elementy wzięły swoją nazwę właśnie od popularnego określenia znanych osób, które je noszą. Ich olbrzymią zaletą jest uniwersalność. Delikatne celebrytki są idealnym dodatkiem na co dzień, jak również na specjalne wyjścia. Subtelne naszyjniki celebrytki oraz srebrne bransoletki z drobnymi zawieszkami pasują do wszystkiego. Modne jest zwłaszcza noszenie kilku łańcuszków na szyi lub nadgarstku razem, jak i osobno. Można powiedzieć, że celebrytki łączą w sobie wszystko to, co powinna mieć kobieca biżuteria. Są piękne i kobiece. Romantyczne i seksowne. Doskonale podkreślają piękno kobiety i delikatność. Pasują do prostego stylu casual, mogą być subtelnym i eleganckim dodatkiem do pracy, jak również doskonale sprawdzą się jako uzupełnienie wieczorowej kreacji.

Nic więc dziwnego, że biżuteria tego typu wręcz podbiła najpierw Hollywood, a potem serca wszystkich gwiazd na całym świecie. Noszą je aktorki, prezenterki telewizyjne, gwiazdy muzyczne, a nawet nowa fala VIP z blogosfery. W ich przypadku istotną zaletą celebrytek jest to, że biżuteria tego typu jest niezwykle ładna, elegancka i przyciąga wzrok. Jednocześnie jest na tyle subtelna, że gwiazda nie zostanie posądzona o brak gustu czy przesadną skłonność do „obwieszania się”. Dodatkowo fantastycznie komponuje się ze stylem prezentowanym przed kamerą, na czerwonym dywanie czy w studio telewizyjnym, czyli wszędzie tam, gdzie wyjątkowo dba się o wygląd, a styl jest jednym z najważniejszych wyznaczników dobrego smaku i wyczucia.

Same celebrytki występują w wielu kształtach. Najczęściej są to celebrytki z zawieszkami w kształcie kółek lub okręgów. Utarło się też sądzić, że symbolika koła, jego energii i doskonałości jest dodatkowo motywująca dla osoby, która nosi celebrytki z tym motywem. Okrągłe kształty celebrytek są także idealne dla osób, które czują więź z naturą, często symbolizując siłę słońca i księżyca. Popularne są też formy geometryczne. One też mają swoje znaczenia. Proste i surowe kształty mają bowiem pomagać w kumulowaniu pozytywnej energii oraz porządkować myśli. Dla tych kobiet, które zdecydowanie preferują styl nowoczesny, a utarte schematy nie są dla nich, produkuje się celebrytki o fantazyjnych kształtach. Niektóre z nich mają formę serduszek lub też nawet krótkich haseł czy napisów. Taka forma często połączona jest z innym elementem charakterystycznym celebrytek, czyli zestawieniem kilku różnych kształtów razem lub powtórzeniem tego samego kształtu celebrytki trzykrotnie lub dwukrotnie. To jaką celebrytke wybierzemy na prezent, zależy już wyłącznie od gustu osoby obdarowanej. Powinno się ją bowiem dobierać do już istniejącej biżuterii, która jest noszona przez daną kobietę.

Artykuł powstał przy współpracy z Karkosik.pl
0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments