Co kupić mężczyźnie?

Co kupić mężczyźnie?

Inne

Wiadomo, ilu mężczyzn, tyle szczegółowych pragnień i preferencji. O ile prezent dla ukochanego wydaje się nie tak trudny (choć po latach związku może trudniejszy?), o tyle największe kłopoty budzi pytanie, jakie prezenty dla mężczyzn spodobają się tacie, koledze czy dziadkowi. Oto kilka pomysłów, także dla ukochanych.

Co kupić mężczyźnie?

1. Zabawne

Wśród prezentów dla panów z poczuciem humoru znaleźć mogą się personalizowane gadżety, takie jak śmiesznie wykonane spinacze, długopisy czy przyciski do papieru z imieniem i zabawnym komplementem wobec posiadacza, zestaw – nadmuchanych – balonów z helem, fartuszek kuchenny, podtrzymywacz do wina w fantazyjnym kształcie, imprezowy kapelusz, maszynka do robienia waty cukrowej, peruka, okładka na książkę z miejscem na flaszkę alkoholu czy kolejka z szynami lub klocki lego (zwłaszcza, jeśli znamy dziecięce upodobania obdarowywanego).

Dobrym wyborem, bo przyjemnym, użytecznym i zależnym w pełni od nas, są podkoszulki z nadrukami. Dla kolegi, przyjaciela, męża, ukochanego – możemy wymyślić dowolny napis lub wybrać jeden z polecanych. Oczywiście mogą być to teksty w rodzaju: „Jestem najwspanialszy na świecie” albo „Jeśli to czytasz, czemu nie pójdziemy na kawę?” ( ta raczej dla brata lub kumpla). Dla kogoś, kogo mniej znamy, lub uważamy za poważniejszą osobę, wybrać możemy krajobraz z okolicy, którą lubi, czy obrazek odnoszący się do jego hobby, jak super samochód, gry komputerowe albo wędkowanie.

2. Do serca przez żołądek

Niemal zawsze dobrym pomysłem na prezenty dla mężczyzn będzie…. jedzenie. Można upiec w domu tort czy ciasto z napisem „Dla najlepszego…”, kupić dobre wino. Niejednego ucieszy też koszyk pełen przysmaków, na przykład w stylu kuchni włoskiej lub skandynawskiej. Zwłaszcza samotnie mieszkający mężczyźni docenią pewnie troskę o ich żołądki. Nie zapominajmy też jednak, że i wśród panów znaleźć można wielu mistrzów kuchni, i w dzisiejszych czasach nie będzie zaskoczeniem prezent, który pomoże im parzyć znakomitą kawę czy niebanalne herbaty. Tu jednak trzeba być ostrożnym, nie każdego taki prezent ucieszy!

3. Klasycznie

Nadal pozostają też ponadczasowe klasyczne prezenty dla mężczyzn, jak kosmetyki do golenia, golarki, swetry, czapki, krawaty i inne części garderoby. Klasykiem są także książki – jeśli nie znasz dobrze gustu pana, któremu kupujesz taki prezent, zawsze możesz zaryzykować leksykon (na przykład zbierający ciekawe wydarzenia wieku czy super wynalazki technicznie). Spodobać mogą się również albumy, choćby ilustrujące najpiękniejsze miejsca świata czy największe ludzkie wyczyny. Ciekawe prezenty dla mężczyzn to także mapy – na przykład do powieszenia na ścianie, zarówno te współczesne, jak i stylizowane na antyczne. I oczywiście: narzędzia (wkrętarka, wiertarka, zestaw śrubokrętów – pod warunkiem, że nie będzie to mogło być odczytane jako złośliwa aluzja – no, chyba, że chcesz ją zrobić!) oraz elektronika. Mężczyźni kochają elektroniczne gadżety – od nowego smartfona, przez zegarek mierzący tętno i sprawdzający jakość snu, po lokalizator kluczy i portfela.

Możliwości jest jeszcze wiele. Prezenty dla mężczyzn to przecież także wszelkie wyposażenie sportowe czy górskie, wygodny fotel, a nawet miękki pled i poduszka, by mogli dobrze odpocząć. Pamiętajmy, że ważne są słowa, których użyjemy, dając coś ważnemu dla nas mężczyźnie.

Więcej informacji
Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.forhim.pl/ na której znajdują się prezenty i gadżety dla mężczyzn.
0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments