co słyszy zablokowany numer android

Baza wiedzy

Znaleziony temat: co słyszy zablokowany numer android

Co słyszy zablokowany numer na Androidzie, tablecie, telefonie, iPhone’ie i Apple?

Jeśli zablokowałeś numer telefonu, który cię denerwuje, to dobrze wiesz, że nie otrzymasz już od niego żadnych połączeń ani wiadomości. Jednak co się dzieje z tym numerem po drugiej stronie? Czy słyszy, że został zablokowany? Oto kilka wskazówek, jak to działa na różnych urządzeniach.

Android

Jeśli zablokowałeś numer na urządzeniu z systemem Android, to osoba, która próbuje do ciebie zadzwonić, usłyszy sygnał zajętości lub będzie kierowana na pocztę głosową. Jeśli chodzi o wiadomości tekstowe, to nadawca nie otrzyma żadnej informacji o tym, że jego wiadomość została zablokowana. Po prostu nie dostanie potwierdzenia otrzymania wiadomości.

Tablet

Jeśli korzystasz z tabletu, który ma funkcję odbierania połączeń i wysyłania wiadomości tekstowych, to zablokowanie numeru działa podobnie jak na urządzeniach z systemem Android. Osoba, która próbuje do ciebie zadzwonić, usłyszy sygnał zajętości lub zostanie kierowana na pocztę głosową. Nadawca wiadomości nie otrzyma żadnej informacji o tym, że jego wiadomość została zablokowana.

Telefon

Jeśli masz zwykły telefon, to zablokowanie numeru działa trochę inaczej. Osoba, która próbuje do ciebie zadzwonić, usłyszy sygnał zajętości lub zostanie kierowana na pocztę głosową. Jednak w przypadku wiadomości tekstowych nadawca otrzyma informację, że jego wiadomość nie została dostarczona.

iPhone

Jeśli korzystasz z iPhone’a, to zablokowanie numeru działa podobnie jak na urządzeniach z systemem Android. Osoba, która próbuje do ciebie zadzwonić, usłyszy sygnał zajętości lub zostanie kierowana na pocztę głosową. Nadawca wiadomości nie otrzyma żadnej informacji o tym, że jego wiadomość została zablokowana.

Apple

Jeśli korzystasz z urządzenia firmy Apple, to zablokowanie numeru działa podobnie jak na iPhone’ie. Osoba, która próbuje do ciebie zadzwonić, usłyszy sygnał zajętości lub zostanie kierowana na pocztę głosową. Nadawca wiadomości nie otrzyma

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: co słyszy zablokowany numer android

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments