czemu telewizor lg nie nagrywa na dysk

Baza wiedzy

Znaleziony temat: czemu telewizor lg nie nagrywa na dysk

Czemu telewizor LG nie nagrywa na dysk?

Telewizory LG to jedne z najpopularniejszych urządzeń tego typu na rynku. Posiadają one wiele funkcji, w tym także możliwość nagrywania programów telewizyjnych. Jednakże, niektórzy użytkownicy zauważyli, że nie mogą nagrywać programów na dysk zewnętrzny, takim jak tablet, telefon, iPhone czy Apple.

Dlaczego tak się dzieje? Otóż, telewizory LG nie są w stanie nagrywać na dyski zewnętrzne, które posiadają system plików innego niż FAT32. Oznacza to, że dysk musi być sformatowany w tym konkretnym systemie plików, aby telewizor mógł z niego korzystać.

Jeśli dysk zewnętrzny, który chcemy wykorzystać do nagrywania programów, posiada inny system plików, to musimy go sformatować. Niestety, sformatowanie dysku oznacza utratę wszystkich danych, które na nim się znajdują. Dlatego, przed sformatowaniem dysku, należy upewnić się, że wszystkie ważne dane zostały zapisane w innym miejscu.

Jak sformatować dysk w systemie plików FAT32? Można to zrobić za pomocą komputera. Wystarczy podłączyć dysk do komputera i otworzyć Mój Komputer. Następnie, klikamy prawym przyciskiem myszy na dysk, który chcemy sformatować i wybieramy opcję „Formatuj”. W nowym oknie wybieramy system plików FAT32 i klikamy „Rozpocznij”. Po zakończeniu formatowania, dysk będzie gotowy do użycia w telewizorze LG.

Podsumowując, jeśli chcemy nagrywać programy telewizyjne na dysk zewnętrzny, to musimy upewnić się, że dysk jest sformatowany w systemie plików FAT32. Jeśli dysk posiada inny system plików, to musimy go sformatować, co oznacza utratę wszystkich danych. Jednakże, po sformatowaniu dysk będzie gotowy do użycia w telewizorze LG.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: czemu telewizor lg nie nagrywa na dysk

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments