czytanie kto dzwoni android

Baza wiedzy

Znaleziony temat: czytanie kto dzwoni android

Czytanie kto dzwoni na Androidzie, tablecie, telefonie, iPhone’ie i Apple

Często zdarza się, że otrzymujemy telefon lub wiadomość, a nie mamy możliwości sprawdzenia, kto do nas dzwoni lub pisze. Dlatego warto poznać kilka sposobów, jak można sprawdzić, kto dzwoni na różnych urządzeniach, takich jak Android, tablet, telefon, iPhone i Apple.

Android

Na urządzeniach z systemem Android możemy skorzystać z funkcji „Czytaj nazwę dzwoniącego”. Aby to zrobić, należy przejść do ustawień telefonu, wybrać zakładkę „Dźwięki i wibracje”, a następnie „Nazwa dzwoniącego”. Włącz tę funkcję i od teraz telefon będzie czytał nazwę dzwoniącego, gdy otrzymamy połączenie.

Tablet

Jeśli korzystamy z tabletu, możemy skorzystać z aplikacji „Czytaj nazwę dzwoniącego”. Aby to zrobić, należy pobrać i zainstalować aplikację z Google Play. Po zainstalowaniu aplikacji, uruchamiamy ją i włączamy funkcję „Czytaj nazwę dzwoniącego”. Od teraz tablet będzie czytał nazwę dzwoniącego, gdy otrzymamy połączenie.

Telefon

Na telefonie z systemem iOS możemy skorzystać z funkcji „Czytaj nazwę dzwoniącego”. Aby to zrobić, należy przejść do ustawień telefonu, wybrać zakładkę „Dźwięki i wibracje”, a następnie „Nazwa dzwoniącego”. Włącz tę funkcję i od teraz telefon będzie czytał nazwę dzwoniącego, gdy otrzymamy połączenie.

iPhone

Na iPhone’ie możemy skorzystać z funkcji „Czytaj nazwę dzwoniącego”. Aby to zrobić, należy przejść do ustawień telefonu, wybrać zakładkę „Dźwięki i wibracje”, a następnie „Nazwa dzwoniącego”. Włącz tę funkcję i od teraz iPhone będzie czytał nazwę dzwoniącego, gdy otrzymamy połączenie.

Apple

Na urządzeniach z systemem Apple możemy skorzystać z funkcji „Czytaj nazwę dzwoniącego”. Aby to zrobić, należy przejść do ustawień telefonu, wybrać zakładkę „Dźwięki i wibracje”, a następnie „Nazwa dzwoniącego”. Włącz tę funkcję i od teraz telefon będzie czyta

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: czytanie kto dzwoni android

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments