Dlaczego skarbonka to dobry prezent na 40. urodziny?

Dlaczego skarbonka to dobry prezent na 40. urodziny?

Warto przeczytać

Zakup skarbonki na 40. urodziny dla mamy, taty, partnera czy partnerki jest świetnym pomysłem, ponieważ jest to wiek, w którym większość ludzi osiąga stabilizację zawodową i życiową, dzięki czemu może zaczął myśleć o realizacji swoich od dawna odkładanych marzeń i pasji. Skarbonka pomoże w odłożeniu pieniędzy na wybrany cel przez jubilata lub jubilatkę.

Czym wyróżnia się Skarbonka Roku?

Skarbonka Roku to skarbonka ścienna, które jednocześnie pomaga oszczędzać, jak i zdobi pomieszczenie. Jej podarowanie może być zachętą do rozpoczęcia oszczędzania na realizację wybranego celu, np. odbycia wymarzonej wycieczki lub zakupu nowego komputera. Wisząc na ścianie, będzie przypominać obdarowanej osobie o wyjątkowym dniu, w którym otrzymała ten oryginalny prezent. Produkt ten wyposażony jest w blokadę przed wyjmowaniem monet, co pomaga szybciej osiągnąć cel finansowy. Wszystkie uzbierane monety wypadają ze skarbonki, dopiero po zapełnieniu wszystkich przegródek. Ponadto jest to produkt wielokrotnego użytku, dlatego po osiągnięciu celu, można zacząć zbierać pieniądze od nowa.

Jaką skarbonkę wybrać na urodziny mamy?

Mamie można podarować np. skarbonkę z grafiką przedstawiającą pole lawendy, eleganckie, połyskujące liście, słoneczną plażą lub bukiet kwiatów. Skarbonka na 40. urodziny mamy może też mieć obraz z mapą świata, zachodem słońca lub górskim potokiem. Można zdecydować się też na personalizowany produkt z wybranym obrazem. Mamę na pewno wzruszy pamiątkowa fotografia lub kolaż zdjęć rodzinnych. Za uzbierane pieniądze mama może wybrać się na weekendowy wyjazd, spędzić czas w SPA lub kupić wymarzony naszyjnik.

Jaką skarbonkę kupić na prezent tacie?

W ofercie sklepu ze skarbonkami na prezent – Skarbonka Roku znajduje się skarbonka przygotowana specjalnie na czterdzieste urodziny. Nad obrazem umieszczono elegancki, złoty napis „40 lat minęło…”. Oczywiście na specjalne zamówienie można zastąpić go innym wybranym napisem. Tata z pewnością ucieszy się także ze skarbonki z czarno-złotym napisem „Najlepszy Tata na świecie”. Jeżeli tata jest fanem motoryzacji, możesz zdecydować się na obraz przedstawiający BMW, Ferrari, Lamborghini, Audi lub motocykl Harley Davidson. Inne propozycje to skarbonka z leśną drogą bądź krajobrazem górskim, a także skarbonka z motywem piłkarskim.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments