do iphone

Baza wiedzy

Znaleziony temat: do iphone

Jak podłączyć iPhone do tabletu lub telefonu z systemem Apple?

Jeśli posiadasz iPhone’a oraz tablet lub telefon z systemem Apple, to istnieje możliwość połączenia tych urządzeń ze sobą. Dzięki temu będziesz mógł łatwo przesyłać pliki, zdjęcia czy filmy między nimi. Poniżej przedstawiamy kilka sposobów, jak to zrobić.

1. Przesyłanie plików przez AirDrop

AirDrop to funkcja, która umożliwia przesyłanie plików między urządzeniami Apple. Aby skorzystać z tej opcji, należy upewnić się, że oba urządzenia są włączone oraz mają włączoną funkcję Bluetooth i Wi-Fi. Następnie na iPhone’ie należy otworzyć plik, który chcesz przesłać, a następnie wybrać opcję „Udostępnij” i wybrać urządzenie, do którego chcesz przesłać plik.

2. Przesyłanie plików przez iCloud

Jeśli posiadasz konto iCloud, to możesz skorzystać z tej opcji. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto iCloud na obu urządzeniach. Następnie na iPhone’ie należy wybrać plik, który chcesz przesłać, a następnie wybrać opcję „Udostępnij” i wybrać opcję „Dodaj do iCloud Drive”. Następnie na drugim urządzeniu należy otworzyć aplikację iCloud Drive i pobrać plik.

3. Przesyłanie plików przez iTunes

Jeśli posiadasz komputer z systemem Apple, to możesz skorzystać z programu iTunes. Aby przesłać plik z iPhone’a na tablet lub telefon, należy podłączyć iPhone’a do komputera, otworzyć program iTunes i wybrać urządzenie, do którego chcesz przesłać plik. Następnie należy wybrać plik, który chcesz przesłać i przeciągnąć go na ikonę urządzenia.

Podsumowanie

Podłączenie iPhone’a do tabletu lub telefonu z systemem Apple jest bardzo łatwe. Możesz skorzystać z funkcji AirDrop, iCloud lub programu iTunes. Dzięki temu będziesz mógł łatwo przesyłać pliki między urządzeniami.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: do iphone

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments