gdzie jest kosz w telefonie lg

Baza wiedzy

Znaleziony temat: gdzie jest kosz w telefonie lg

Gdzie znajduje się kosz w telefonie LG, tablecie, iPhone’ie i Apple?

Każdy z nas korzysta z urządzeń mobilnych na co dzień. Smartfony, tablety, iPhone’y czy Apple’y to już standardowe urządzenia, które ułatwiają nam życie. Jednak czasem zdarza się, że przypadkowo usuwamy ważne pliki lub zdjęcia. W takiej sytuacji przydałby się kosz, do którego trafiają usunięte pliki. Czy wiesz, gdzie znajduje się kosz w Twoim urządzeniu mobilnym?

LG

W telefonach LG kosz jest dostępny w aplikacji Galeria. Aby go otworzyć, należy wejść w Galerię, a następnie dotknąć trzy kropki w prawym górnym rogu ekranu. Pojawi się menu, w którym należy wybrać opcję Kosz. W koszu znajdują się usunięte pliki, które można przywrócić lub trwale usunąć.

Tablet

W tabletach z systemem Android kosz również jest dostępny w aplikacji Galeria. Aby go otworzyć, należy wejść w Galerię, a następnie dotknąć trzy kropki w prawym górnym rogu ekranu. Pojawi się menu, w którym należy wybrać opcję Kosz. W koszu znajdują się usunięte pliki, które można przywrócić lub trwale usunąć.

iPhone

W iPhone’ach kosz nie jest dostępny, ale istnieje opcja przywracania usuniętych plików. Aby to zrobić, należy wejść w aplikację Zdjęcia, a następnie wybrać album Ostatnio usunięte. W tym miejscu znajdują się wszystkie zdjęcia, które zostały usunięte w ciągu ostatnich 30 dni. Aby przywrócić zdjęcie, należy je wybrać, a następnie dotknąć opcji Przywróć.

Apple

W urządzeniach firmy Apple kosz również nie jest dostępny. Jednak w systemie iOS 11 i nowszych istnieje opcja przywracania usuniętych plików. Aby to zrobić, należy wejść w aplikację Zdjęcia, a następnie wybrać album Ostatnio usunięte. W tym miejscu znajdują się wszystkie zdjęcia, które zostały usunięte w ciągu ostatnich 30 dni. Aby przywrócić zdjęcie, należy je wybrać, a następnie dotknąć opcji Przywróć.

Podsumowanie

Kosz w urządzeniach mobilnych jest bardzo przydatnym narzędziem, które pozwala na przywracanie usuniętych plików. W telefonach

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: gdzie jest kosz w telefonie lg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments