Jak zorganizować przyjęcie dla malucha?

Jak zorganizować przyjęcie dla malucha?

Dom i Ogród zdrowie i uroda

Dzieci uwielbiają się bawić! Jeśli tylko mają okazję poharcować ze swoimi rówieśnikami, przeżywają najlepszy dzień. Dorośli o tym wiedzą i starają się w miarę możliwości tak organizować czas, by dzieci mogły się pobawić wspólnie z innymi. Ma to szczególne znaczenie kiedy nadchodzi jakieś ważne wydarzenie – na przykład kolejne urodziny. Kiedyś przyjęcia z tej okazji organizowano w domu. W tej chwili jednak wielu rodziców woli wynająć salę, którą można w profesjonalny sposób udekorować i której nie będą musieli samodzielnie sprzątać, gdy impreza dobiegnie końca. Jak zorganizować takie przyjęcie dla malucha? O czym pamiętać?

Jak zorganizować przyjęcie dla malucha?

Zarezerwuj wcześniej miejsce

Nie można czekać do ostatniej chwili, ponieważ w pewnym momencie okaże się, że wszystkie lokale są już pozajmowane. Warto więc z wyprzedzeniem dokonać rezerwacji – zwłaszcza jeśli chodzi nam o jakiś szczególny okres w roku (na przykład wtedy, kiedy odbywają się komunie święte). Ile wcześniej trzeba o tym myśleć? Wszystko zależy od popularności danego lokalu i od oferty, jaką dysponuje. Jeśli miejsce jest często uczęszczane, nawet miesiąc to może być za mało. Lepiej zapytać bezpośrednio w danej firmie – i zarezerwować sobie miejsce na wszelki wypadek.

Wybierz kogo zaprosisz

Na przyjęciu zorganizowanym dla malucha powinna się oczywiście znaleźć bliska rodzina, ale wszystko zależy od tego jakiego typu bal mamy na myśli. Niektórzy osobno zapraszają dorosłych gości, a osobno dzieci. W tym drugim przypadku trzeba jedynie wybrać miejsce, które zajmuje się profesjonalnie opieką nad dziećmi i organizacją podobnych przyjęć. Dobrym pomysłem jest jednak zaproszenie przyjaciół swojego dziecka razem z rodzicami – do tego można dodać babcie i dziadków, albo też chrzestnych. Nie wyprawiajmy wielkiego przyjęcia, jeśli nie chcemy zbyt dużo zapłacić – koszty związane będą bowiem zarówno z wynajmem sali, jak i z zapewnieniem każdemu poczęstunku.

Najważniejsze, by było co robić

Jeśli ktoś chce, żeby maluchy dobrze się bawiły, musi się zainteresować grami i zabawami dla nich. Warto wynająć profesjonalnego animatora, albo zadbać o jakieś szczególne emocje – na przykład zatrudnić na ten wieczór magika, który będzie pokazywał swoje sztuczki. Dzieci muszą mieć stale zajęty czas – żeby się nie nudziły i nie dokazywały. Jest wiele różnych gier i zabaw, jakie można im zapewnić. Często zresztą są one naturalną częścią organizacji zabawy dla najmłodszych w jakimś miejscu.

Samo Centrum Wszechświata

SCW posiada ofertę dostosowaną do potrzeb rodziców, którzy chcą zorganizować imprezę okolicznościową dla swojego dziecka. Miejsce zapewnia nie tylko dopasowane do potrzeb dzieci sale, ale również profesjonalnych animatorów, którzy zajmą maluchom czas – i sprawią, że będą się one świetnie bawić! Każdą z sal można zaaranżować w dowolny sposób, dlatego jedynym ograniczeniem jest tak naprawdę budżet i wyobraźnia klientów. Dzięki SCW dziecko może wyprawić naprawdę wymarzone przyjęcie, o którym wszyscy na pewno długo nie zapomną! Jeśli zaś ktoś pragnie zorganizować je z gośćmi tak dorosłymi, jak i najmłodszymi, SCW posiada sale, które spełnią te wymagania.

Artykuł powstał we współpracy z samocentrum.com

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments