jaki android jest najnowszy

Baza wiedzy

Znaleziony temat: jaki android jest najnowszy

Jaki Android jest najnowszy?

Android to system operacyjny, który działa na wielu urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony, tablety czy smartwatche. Jest to system rozwijany przez firmę Google, która regularnie wprowadza nowe wersje oprogramowania.

Obecnie najnowszą wersją Androida jest Android 12, którego premiera odbyła się we wrześniu 2021 roku. Nowa wersja systemu przynosi wiele zmian i ulepszeń, w tym nowy interfejs użytkownika, ulepszoną prywatność oraz lepszą integrację z urządzeniami inteligentnymi.

Jeśli chodzi o urządzenia mobilne, to najnowsze modele smartfonów i tabletów z systemem Android to m.in. Samsung Galaxy S21, OnePlus 9, Xiaomi Mi 11 oraz Google Pixel 5. W przypadku tabletów warto zwrócić uwagę na modele Samsung Galaxy Tab S7, Lenovo Tab P11 Pro czy też Huawei MatePad Pro.

Jeśli jednak interesują nas urządzenia mobilne firmy Apple, to najnowsze modele to iPhone 13 oraz iPad (9. generacji). Oba urządzenia działają na systemie iOS 15, który również wprowadza wiele nowych funkcji i ulepszeń.

Podsumowując, jeśli szukasz najnowszego systemu operacyjnego dla swojego urządzenia mobilnego, to warto zwrócić uwagę na Androida 12 lub iOS 15. Jeśli natomiast szukasz najnowszych modeli smartfonów czy tabletów, to warto zainteresować się Samsungiem Galaxy S21, iPhone 13 czy też Samsungiem Galaxy Tab S7.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: jaki android jest najnowszy

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments