jakie iphone sa wspierane

Baza wiedzy

Znaleziony temat: jakie iphone sa wspierane

Jakie modele iPhone są wspierane?

Jeśli jesteś posiadaczem urządzenia Apple, to wiesz, że firma ta regularnie aktualizuje swoje oprogramowanie. Jednakże, nie wszystkie modele iPhone są w stanie obsłużyć najnowsze wersje iOS. W tym artykule przedstawimy, które modele iPhone są wspierane przez najnowszą wersję systemu operacyjnego.

iOS 14, najnowsza wersja systemu operacyjnego Apple, została wydana we wrześniu 2020 roku. Oto lista modeli iPhone, które są w stanie obsłużyć tę wersję:

– iPhone 11
– iPhone 11 Pro
– iPhone 11 Pro Max
– iPhone XS
– iPhone XS Max
– iPhone XR
– iPhone X
– iPhone 8
– iPhone 8 Plus
– iPhone 7
– iPhone 7 Plus
– iPhone 6s
– iPhone 6s Plus
– iPhone SE (1. generacja)
– iPhone SE (2. generacja)

Jeśli posiadasz którykolwiek z powyższych modeli iPhone, możesz zaktualizować swoje oprogramowanie do najnowszej wersji iOS. Warto jednak pamiętać, że starsze modele iPhone mogą działać wolniej po zainstalowaniu najnowszej wersji systemu operacyjnego.

Jeśli posiadasz starszy model iPhone, który nie jest na liście powyżej, niestety nie będziesz mógł zainstalować najnowszej wersji iOS. W takim przypadku warto rozważyć zakup nowszego modelu iPhone, który będzie w stanie obsłużyć najnowsze oprogramowanie.

Podsumowując, jeśli chcesz zaktualizować swoje oprogramowanie iPhone do najnowszej wersji iOS, upewnij się, że posiadasz jeden z modeli wymienionych powyżej. W przeciwnym razie, warto rozważyć zakup nowszego modelu iPhone, który będzie w stanie obsłużyć najnowsze oprogramowanie.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: jakie iphone sa wspierane

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments