Jeden z najważniejszych kroków w realizacji zamówienia - jak śledzić przesyłkę Allegro?

Jeden z najważniejszych kroków w realizacji zamówienia – jak śledzić przesyłkę Allegro?

Warto przeczytać

Sprzedaż internetowa z roku, na rok rośnie w siłę. Coraz więcej osób decyduje się na zakupy internetowe.

Dlatego właśnie można spokojnie powiedzieć, że w sprzedaży online kryje się ogromny potencjał. Ważne jest to, żeby go wykorzystywać w pełni. Nie uda się to, bez wdrażania nowych systemów oraz usług. Jednak nie tylko to ma znaczenie. Ważne jest także, aby śledzić trendy panujące wśród Klientów. Kiedy sklepy internetowe raczkowały, w decyzji zakupowej kluczową rolę odgrywała cena. Dziś już tak nie jest, choć nadal stanowi ona z pewnością ważny czynnik. Ważna jest także, chociażby szybka realizacja zamówienia. Dlatego, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak śledzić przesyłkę Allegro, zapraszamy do lektury.

Nadawaj paczki kurierem GLS – wygoda i komfort

Choć dostawa jest ostatnim krokiem w realizacji zamówienia, to nie można powiedzieć, żeby nie miała znaczenia. Wprost przeciwnie. Jak już wspomnieliśmy czas realizacji zamówienia, ma ogromne znaczenie w kontekście podjęcia ostatecznej decyzji o zakupie. Dlatego proces ten powinien przebiegać sprawnie. Warto w takiej sytuacji korzystać z firm, które z pewnością mają ogrom doświadczenia w tym, co robią. Jedną z takich firm jest z pewnością GLS. Jakie są zalety korzystania z tej konkretnej firmy?

  • możliwość śledzenia przesyłki w czasie rzeczywistym;
  • szybka dostawa – zwykle w ciągu 24 godzin;
  • odpowiedzialność do wysokości wartości towaru – maksymalnie 6000 zł za paczkę;
  • cyfrowy podpis odbiorcy dostępny online;
  • druga próba doręczenia przesyłki do odbiorcy wliczona w cenę.

Jak śledzić przesyłkę Allegro – wysyłka kurierem GLS?

Proces organizacji dostawy może być skomplikowany. Dlatego niezbędne są systemy i platformy, które go wspomagają. Taką pomoc oferuje system ErpBox. Jedną z usług, jakie można tam znaleźć, jest integracja GLS ErpBox, która pozwala na łatwe zintegrowanie pracy strony domowej sklepu oraz kanału sprzedaży na Allegro, eBay czy Amazon. Przy okazji rozszerza kompatybilność tych baz danych na firmę kurierską GLS. Dzięki integracji GLS ErpBox możesz dowiedzieć się także jak śledzić przesyłkę Allegro. Jak widzisz rozwiązanie to, zapewnia dla Twojego sklepu wiele korzyści. Do wyżej wymienionych można jeszcze z pewnością doliczyć bezpośrednie pobieranie danych na temat przesyłek z witryn online, automatyczne generowanie listów przewozowych oraz możliwość utworzenia dokumentacji dla wszystkich zrealizowanych zamówień.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments