kiedy ładowarka iqos jest naładowana

Baza wiedzy

Znaleziony temat: kiedy ładowarka iqos jest naładowana

Kiedy ładowarka IQOS jest naładowana – poradnik dla użytkowników

IQOS to innowacyjne urządzenie, które umożliwia palenie tytoniu bez spalania. Dzięki temu, że tytoń jest ogrzewany, a nie spalany, powstaje mniej szkodliwych substancji. IQOS to także łatwe w obsłudze urządzenie, które wymaga regularnego ładowania. W tym artykule dowiesz się, kiedy ładowarka IQOS jest naładowana i jak ją używać do ładowania innych urządzeń, takich jak tablet, telefon, iPhone czy Apple Watch.

Kiedy ładowarka IQOS jest naładowana?

Ładowarka IQOS jest naładowana, gdy jej dioda LED świeci na zielono. W czasie ładowania dioda świeci na czerwono, a po naładowaniu zmienia kolor na zielony. Czas ładowania ładowarki IQOS wynosi około 90 minut. Po naładowaniu ładowarki można ją używać do ładowania innych urządzeń.

Jak używać ładowarki IQOS do ładowania tabletu, telefonu, iPhone’a czy Apple Watch?

Ładowarka IQOS jest wyposażona w port USB, dzięki czemu można ją podłączyć do różnych urządzeń. Aby naładować tablet, telefon, iPhone czy Apple Watch, należy podłączyć ładowarkę IQOS do urządzenia za pomocą kabla USB. Następnie należy włączyć ładowanie, naciskając przycisk na ładowarce. Po naładowaniu urządzenia należy odłączyć ładowarkę i kabel USB.

Podsumowanie

Ładowarka IQOS to nie tylko urządzenie do ładowania samego IQOS-a, ale także innych urządzeń, takich jak tablet, telefon, iPhone czy Apple Watch. Aby korzystać z ładowarki IQOS do ładowania innych urządzeń, należy podłączyć ją do urządzenia za pomocą kabla USB i włączyć ładowanie. Pamiętaj, że ładowarka IQOS jest naładowana, gdy jej dioda LED świeci na zielono.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: kiedy ładowarka iqos jest naładowana

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments