kobiety mafii 2

Kobiety Mafii 2 Gryfice gdzie obejrzeć lub kupić?

Zachodniopomorskie

Film pojawił się w polskich kinach 22 lutego 2019 roku, za to w międzynarodowych kinach widzowie potrafili go sprawdzić już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego powiedział Olaf Olszewski wspólnie z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Golczewo gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto też wspomnieć o aktorach grających podstawowe role. Tak nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Wraz z własnymi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja wprowadzona w filmie odbywa się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą dlatego zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 szanują się na trylogię, gdzie Patryk Vega już dawno wymyślił sobie gdy chciałby pokazać całą historię. W innej grupie dostajemy wątki trzech różnych formie, które w realnym okresie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na części mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), która tworzy znaczące plany, żeby poprawić własne działanie na skuteczniejsze. Zawiera ona kontrakt na duży przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu marzy położyć się na pełne życie. W tym tymże czasie Anka (Katarzyna Warnke) wychodzi z więzienia również musi sobie sama poradzić. Znaleźć miejsce, pracę, rozpocząć nowe życie, chociaż nie stanowi dla niej więc prawe, ponieważ przez wszystkie jej występowanie była utrzymanką innych. Opływająca do tej chwili w luksusy, teraz klepię biedę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w sklepie. Z zmianie Siekiera nadal umieszcza się w Maroko, gdzie prezentuje swojego przyszłego męża Amira, który przedstawia się terrorystą. Jednak zakochana na zabój zrobi dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Golczewo gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą historią jest wątek Darii zaś jej sklep z Kolumbijczykami. Z konkretnych podstaw ta lokata nie powtarzam się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Skierowana do świecie tona kolumbijskiej kokainy ma zapewnić jej prowadzenie nad rynkiem, jednak historia zamyka się utratą artykułu i spokojnymi kłopotami. Niania pozostaje w daleki wobec kolumbijskiego kartelu, który nie zamierza tolerować niewywiązania się z umowy, jednak toż dzisiaj Daria jest wcale zrobiona do nowoczesnej rzeczywistości. Z początku pięła się po okresach mafijnej pracy bez męskich pleców i właśnie wydobywa się na szczycie gangsterskiej drabiny. Toż w jej problemu pojawiają się nowe i atrakcyjne postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (wykonywany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) także jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), która w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze zapisują się w czas całej historii, dając jej indywidualności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w współczesnym filmie także pokazał, że potrafi łamać stereotypy dotyczące aktorów i zestawiania ich z jedną, ważną pracą przez wszystkie życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale wpasował się w pracę filmu. Zresztą Patryk Vega słynie właśnie z tego, że potrafi wyciągnąć z aktorów coś czego nie pokazali w ich dotychczasowej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Golczewo gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest wolny wątpienia Katarzyna Warnke, która stanowi bezpośrednio stworzona do ostatniego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zamieniając swoją osobowość w za wielką karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w centralnej części filmu Vegi a w części drugiej znika niemal całkowicie, co stanowi mocno sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie wiąże ze sobą nowe wątki filmu.

Sceny prac nie przygotowują się sztuczne. Od razu widać, iż na film był poświęcony dość wysoki budżet, ponieważ kiedy akcja komunikuje się do Maroko czy Kolumbii, to obecnie tam umieszcza się też plan filmowy. Dzięki temu film zapoznaje się dobrze na ekranie. Widz odwiedzając go tworzy poczucie autentyczności i zadbania o najmniejsze szczegóły. Reżyser jest konsekwentny także z wszelkim kolejnym filmem stara się jakością wizualną zbliżać się do amerykańskich produkcji. A przy produkcji zdjęć w Kolumbii współpracował z obsługą robiącą serial Narcos dla Netflixa, a w Hiszpanii z obsługą Game of Thrones. Efekt ich karierze jest jako dużo charakterystyczny na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem walce z tematami komediowymi, gdzie jesteśmy parę zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego oczekują od niego zwolennicy zaś im więc pozwala, nie szczędząc budżetu na specjalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery latające nad Kolumbią. Film przypadnie do gustu każdemu, kto lubi dobre kino akcji, również nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Golczewo gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments