Leasing bez bik

Leasing Głuszyca zadzwoń 887332665

Poradnik Klienta

Leasing to bardzo ciekawa forma pozyskanie rzeczy, które są nam niezbędne. Zespala ze sobą dwie czynności: kredytu i wynajmu.
Rzecz leasingowana w umówionym czasie nie przechodzi na twoją własność, możesz z niego korzystać, tylko przez ustalony umownie czas.

Leasing Środa Śląska

 

 

Najpopularniejszy leasing związany jest z samochodami, chociaż wszelkie rzeczy, które są Ci przydatne w trakcie prowadzenia działalności możesz nabyć korzystając z tej metody. Nowo powstałe firmy mogą otrzymać leasing już pierwszego dnia po rozpoczęciu działania. Wystarczy tylko udać się do firmy leasingowej, aby na miejscu ustalić najkorzystniejszy dla siebie wariant.

 

zloz wniosek

 

Bardzo łatwo możesz korzystać z pomocy doradców, z którymi prosto nawiążesz kontakt za pomocą prostej ankiety, zamieszczonej w Internecie, korzystając z połączenia z infolinią czy wysyłając sms. Oczywiście, możesz umówić się na spotkanie z doradcą kredytowym zatrudnionym w firmie leasingowej, które mają biura w całej Polsce.

 

W trakcie spotkania agent kredytowy poda ci wszelkie informacje dotyczące koniecznych zaświadczeń (a są naprawdę nieliczne) i propozycje załatwienia sprawy, w sposób najbardziej dla ciebie dogodny. Niezależnie od tego, na jaką formę, się zdecydujesz, Twoje podatki znacząco się zmniejszą. Wydatki które są ponoszone na leasingi, doliczamy do kosztów firmy i zmniejszamy o nie podatek dochodowy. Spotkanie z ekspertem, który przeanalizuje finanse i podatki, prowadzonej przez Ciebie firmy, zagwarantuje wybór najlepszych rozwiązań.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że jest go łatwiej uzyskać, niż jakikolwiek produkt bankowy. Wszelkie działania są bardzo proste . Dla tych, którzy prowadzą niewielkie działalności gospodarcze, szczególnie, na początkowym etapie, to duże usprawnienie. Najistotniejsze jest, że nie są wymagane kolejne formy poręczeń i gwarancji spłaty długu.

 

W tej formie, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale wyposażenie i auta dostawcze, a nawet maszyny budowlane czy sprzęt medyczny. W przypadku pojazdów,kolejnym plusem jest, że to firma leasingowa jest zobowiązana do ich prawidłowego serwisowania i ubezpieczania. Procedura jest banalna. Dokonujesz wyboru auta, wybierasz dogodne finansowanie, wypełniasz formularz online lub omawiasz wszelkie kwestie z agentem i
odbierasz samochód z salonu. Profity płynące z tych działań są bezcenne. Zyskujesz cenny czas, bo nie musisz nawet jechać do salonu i negocjować ceny. Możesz być pewien, że otrzymujesz najniższą, jak jest możliwa, której przy zakupie indywidualnym zapewne nie udałoby Ci się otrzymać. Jeździsz nowym autem, a koszty jego utrzymania, traktujesz zupełnie tak samo, jakbyś ponosił kolejną, stałą, opłatę abonamentową.

Ty tylko tankujesz, nad wszelkimi sprawami technicznymi czuwa firma leasingowa, która rozlicza się z serwisem bezgotówkowo. Prawidłowo opracowane ubezpieczenia zapewniają Ci dodatkowo, samochód zastępczy, w razie awarii, czy gwarantują, że raty Ci nie przepadną, nawet jeśli ukradną Ci auto. Kolejny plus to fakt, że nie musisz kupienia leasingowanego samochodu. Nie obchodzi cię sprzedanie używanego samochodu i uzyskanie korzystnej ceny także nas nie obchodzą.

Możesz bać się o fakt, czy w ciągu trwania umowy, będziesz miał wystarczającą elastyczność finansów dysponujesz dwoma rozwiązaniami. Nie ma konieczności kupowania nowego auta. Nie każdy wie, że jest możliwe pozyskanie leasingu na samochód używany, a instytucje takie, jak Leasing Środa Śląska oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy na aukcjach internetowych. Możesz nie niepokoić się, jeśli zdecydujesz się na auto z salonu.

 

Jeśli w twoim życiu pojawi się jakiś problem z dostępnością gotówki, możesz negocjować warunki umowy. Sytuacja każdego klienta rozpatrywana jest indywidualnie. Nie każdy wie, że leasing jest dostępny także dla osób fizycznych. Każda osoba może wykorzystać leasing jako alternatywę dla kredytu.

Sam proces jest bardzo zbliżony, jak w sytuacji, gdy o leasing występuje firma. Podpisujemy umowę, która stanowi, że to leasingodawca kupuje auto, którym jesteśmy zainteresowani, a my korzystamy z niego, opłacając terminowo raty. W umowie zawiera się warunek, że użytkujemy auto, a kupić je możemy dopiero po zakończeniu umowy. Jasne jest, nie ma żadnego przymusu odkupu auta.

Firma Leasing Środa Śląska będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: dowodu osobistego, potwierdzenia kwoty wynagrodzenia, wyciągu z konta.

Obligatoryjnie należy zawrzeć umowę ubezpieczenia. W tej sytuacji, oprócz tego, że jest to optymalne rozwiązanie, kolejną korzyścią, jest sytuacja, że leasing nie jest raportowany do banków, nie nie wpływa na zmianę naszej zdolności do zaciągania kredytów. Może być to rozwiązanie korzystne jeśli chcemy wziąć w najbliższym czasie kredyt zabezpieczony hipoteką.

Leasing Środa Śląska

 

Zobacz również Leasing uproszczony

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments