Magiel przemysłowy nowej generacji

Magiel przemysłowy nowej generacji

Polecne i promocje

Nowoczesne urządzenia do prania i prasowania ubrań oraz bielizny, takie jak zmodernizowane magle, prasowalnice do spodni i wysokowydajne suszarki, ze względu na swoją dużą efektywność, znalazły zastosowanie przede wszystkim w dużych obiektach publicznych i prywatnych, hotelach, szpitalach, centrach sportowych, dużych zakładach gastronomicznych, a nawet w domach zakonnych. Stanowią one idealne rozwiązanie prasowania, zarówno na sucho, jak i na wilgotno, wielorakich tkanin z różnego rodzaju materiałów.

By sprostać temu zadaniu, producenci przygotowali kompleksową ofertę tego typu urządzeń, a wśród nich możemy znaleźć magle przemysłowe elektryczne, automatyczne prasowalnice do spodni, suszarki przemysłowe i różne rodzaje maglownic. Dokładnie i szczegółowo z zaletami i możliwościami tego typu urządzeń można się zapoznać, wciskając link gastroprodukt.pl, gdzie otrzymamy dodatkowo specjalistyczne porady wykwalifikowanych w tej dziedzinie ekspertów.

Magiel przemysłowy elektryczny

Magiel przemysłowy to profesjonalne urządzenie, dzięki któremu możemy uzyskać wyjątkowo wysoką jakość odparowywania bielizny, jak również niezwykły standard wykończenia. Można to osiągnąć dzięki specyficznej konstrukcji magla, gdzie zainstalowano elastyczną taśmę grzewczą, która idealnie dopasowuje się do rzeczywistej średnicy wałka, dzięki czemu zostaje utrzymany stały poziom odparowywania. Tworzywo, z którego został wykonany wałek zapewnia idealną jakość wykończenia i równomierny powierzchniowy docisk materiału. Wałek posiada dodatkowo regulację prędkości, dzięki czemu można zwalniać lub przyspieszać jego pracę Magiel przemysłowy charakteryzuje się tym, że dogodnie można nim prasować materiały nawet o dużych powierzchniach, jak również dba o precyzyjne ułożenie wielu porcji bielizny o różnej grubości. Urządzenia tego typu posiadają grzejne części składowe, które zostały wkomponowane w płytę do prasowania. Wszystkie elementy grzejne cechują się odpornością na wilgoć, a ich funkcjonalność i bezpieczeństwo pracy jest zabezpieczona termostatem. Nad racjonalnym wykorzystaniem energii czuwa specjalistyczny, elektroniczny system sterowania, który jednocześnie kontroluje wszystkie parametry pracy urządzenia.

W maglach przemysłowych nowej generacji zazwyczaj instaluje się inteligentny system automatycznej regulacji prędkości prasowania, który optymalizuje zużycie energii w zależności od resztkowej wilgotności prania. System prasujący zapewnia optymalną jakość prasowania i chroni tkaniny przed naprężeniami mechanicznymi. Zautomatyzowane funkcje magli przemysłowych nowej generacji zmniejszają koszty operacyjne i wykładniczo zwiększają wydajność urządzeń. By zwiększyć komfort pracy operatora, w niektórych modelach nowoczesnych magli instaluje się intuicyjny ekran dotykowy.

Automatyczna prasowalnica do spodni

Prasowalnice do spodni zostały specjalnie zaprojektowane do szybkiego i perfekcyjnego prasowania spodni. Spodnie układane są na dolnej podstawie i zatrzymywane specjalnym urządzeniem mocującym, potem dopasowując się do rozmiaru spodni wyrównują fałdy. Następnie opuszcza się półsztywną ramę, na której umieszcza się drugą część spodni. Regulowany docisk górnej głowicy kończy prasowanie.

Automatyczna prasowalnica do spodni charakteryzuje się nie tylko dużą szybkością wykonywanej pracy, ale również wysoką jakością prasowania, gdzie uzyskuje się wyjątkowo dokładnie i bez zagnieceń wyprasowaną każdą sztukę spodni. Automatyczny system rozprowadzania pary miesza ją z powietrzem, a potem przy użyciu specjalnego wentylatora następuje w odpowiednio dobranym czasie proces suszenia. Niektóre nowoczesne typy prasownic do spodni są w w stanie wyprasować zarówno tradycyjne spodnie z marszczeniami, jak i spodnie sportowe, które nie wymagają marszczenia. Dzięki specjalnemu urządzeniu, które przybliża górną powierzchnię spodni bez uciskania, uzyskuje się pożądany efekt.. Bardzo zaawansowany elektroniczny sterownik z ekranem dotykowym pozwala dostosować pracę maszyny do każdej konkretnej prasowanej pary spodni oraz natychmiastową analizę jakości wykonanej pracy

Suszarki przemysłowe

W profesjonalnych suszarkach przemysłowych podstawowe elementy, takie jak bęben i filtr, zostały wykonane z wysokojakościowej stali nierdzewnej. Posiadają regulację obrotów bębna , która automatycznie reguluje poziom wilgotności prania. Jednocześnie inteligentny system sterowania kontroluje przebieg procesu, co jest widoczne na wyświetlaczu. Suszarki przemysłowe mają zainstalowaną opcję, że nawet po uruchomieniu cyklu prania można go dodatkowo jeszcze zaprogramować. Dla zwiększenia efektywności pracy suszarki zaopatrzono w termicznie izolowane kanały bębnowe. Komfort sterowania zapewnia nowoczesny panel z interfejsem graficznym, dzięki któremu można automatycznie kontrolować temperaturę, prędkość obrotów bębna i konfigurować poszczególne fazy suszenia.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments