Moda męska: jak nosić sandały latem?

Moda męska: jak nosić sandały latem?

Warto przeczytać

Czy myślisz przed każdymi zbliżającymi się wakacjami, że nie możesz się doczekać, aż założysz sandały męskie? Cóż, w związku z rosnącymi temperaturami w tym okresie – na pewno nikt nie może Cię winić za chęć maksymalnej wentylacji stóp.

Jednak z męskimi sandałami jest tak, że albo dobrze w nich wyglądasz, albo nie. Zawsze sprowadza się do tego, jak je wybierzesz. Na przykład, jeśli nie nosisz pary na plaży, musisz przestrzegać pewnych zasad. Oto kilka zasad i zakazów, które powinieneś rozważyć, kiedy myślisz o noszeniu pary sandałów w najbliższe i kolejne lato.

Zadbane stopy – nade wszystko!

To prawda – nosząc sandały nigdy nie przedkładaj mody nad komfortem. Jednak chodzi nie tylko o to, bo nawet jeśli masz mega wygodne sandały, nie możesz zapomnieć, że tak: będzie w nich widać Twoje stopy,

Stąd, jeśli chcesz nosić sandały i wystawiać stopy na światło dzienne, upewnij się, że są one zadbane. Z pewnością, jeśli Twoje paznokcie palców są zbyt długie lub zniekształcone, nawet najlepsze i najmodniejsze sandały nic Ci nie pomogą. Być może uważasz pedicure za mało męski temat, ale cóż, zanim zaczniesz paradować w sandałach męskich, powinieneś go mimo wszystko rozważyć. Na pewno Twoja dziewczyna nie będzie mieć nic przeciwko, jeśli zapytasz ją o szczegóły.

Jeśli sandały męskie – to tylko wysokiej jakości

Dokładnie tak – skoro już zdecydowałeś się kupić sandały, upewnij się, że są wysokiej jakości. Nie noś klapek – to całkiem co innego i tego rodzaju obuwie zdecydowanie powinieneś zostawić je pod prysznicem lub gdzieś w domu.

Musisz wejść na wyższy poziom w modzie i stylu, jeśli chcesz nosić sandały w miejscach publicznych. Masz szczęście, bowiem dzisiaj można przebierać w wartych uwagi modelach. Jednak cokolwiek wybierzesz, upewnij się, że wybrane przez Ciebie sandały spełniają te trzy warunki – są:

stylowe,

solidne

niedrogie.

Nigdy, przenigdy nie zakładaj sandałów męskich do biura! Niezależnie od tego, jak stylowo się prezentujesz – nigdy nie powinieneś nosić ich przebywać w biurze. Powinieneś szanować swoich współpracowników i ich osobistą przestrzeń, dlatego sandały należy zawsze nosić na zewnątrz i w mniej profesjonalnym środowisku.

Musisz przestrzegać tych zasad bez względu na to, jak piękne pedicure wykonałeś i zadbałeś o przyjemny zapach swoich stóp. Zauważ, że widok bosych stóp w środowisku zawodowym nigdy nie będzie przywoływał profesjonalnych skojarzeń. Podsumowując: o ile nie pracujesz na plaży, nigdy nie możesz założyć sandałów do miejsca pracy.

Na koniec odwieczne pytanie: czy założyć skarpety do sandałów?

Większość ludzi zakłada, że noszenie sandałów ze skarpetami to grzech główny. Oczywiście zawsze możesz złamać regułę, ale musisz to zrobić dobrze. Jeśli uda Ci się uzyskać odpowiednią kombinację sandałów i skarpet, sprawisz, że wszyscy zmienią zdanie. Na przykład możesz połączyć kolorowe sandały ze skarpetkami w kolorze nude.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments