Monitor 34 cale zakrzywiony – czy będzie odpowiedni do oglądania filmów?

Monitor 34 cale zakrzywiony – czy będzie odpowiedni do oglądania filmów?

Warto przeczytać

Są osoby, które filmy oglądają niekoniecznie na kinowym ekranie czy telewizorze. Z różnych przyczyn seanse filmowe mogą odbywać się na komputerze, a już zwłaszcza jeżeli mieszkamy w akademiku bądź wynajmujemy nieduży pokój i chcemy zaoszczędzić możliwie jak najwięcej miejsca. Właśnie w takim momencie warto zdecydować się na monitor 34 cale zakrzywiony. To doskonały sprzęt do pracy, gier, ale także oglądania filmów w dobrej jakości.

 Co oferuje nam monitor 34 cale zakrzywiony?

Mając na myśli monitor 34 cale zakrzywiony, prawdopodobnie w pierwszej kolejności nie myślimy o monitorze komputera, a raczej małym telewizorze. Nie każdy z nas potrzebuje tak dużego monitora, natomiast niezaprzeczalnie jego użytkowanie ma swoje zalety i jest ich nawet całkiem sporo, począwszy od pracy, która w takich warunkach jest znacznie prostsza. To szczególnie ważne dla grafików, którzy w ten sposób mogą dostrzec każdy, nawet najmniejszy detal. Poza tym profesjonalni gracze (ale też amatorzy) mogą poczuć się, jakby znaleźli się w wirtualnym świecie, a to wszystko dzięki tak prostemu zabiegowi, jak zakrzywienie krawędzi ekranu. 

Oglądanie filmów na komputerze – czy warto?

Można zadać sobie pytanie, czy oglądanie filmów na komputerze to rzeczywiście dobre rozwiązanie. Oczywiście dobrym wyjściem byłoby rozsiąść się na wygodnej kanapie przed ekranem telewizora, jednak okazuje się, że nie każdy ma taką możliwość. Gdy dostępna do zagospodarowania przestrzeń jest niewielka, raczej staramy się wybierać urządzenia wielofunkcyjne. Może być nim właśnie zakrzywiony monitor o większym calarzu. Sprawdzi się nie tylko podczas nauki, pracy, ale także spędzania wolnego czasu, a zwłaszcza jeżeli chcemy obejrzeć film. 

Tak więc seanse filmowe w takiej formie nie są złym rozwiązaniem. Możemy delektować się ulubionymi produkcjami także w towarzystwie znajomych. Zwróćmy jednak uwagę na to, czy wybieramy monitor dobrej jakości. 

Wybierz monitor odpowiedni do oglądania filmów 

Niezaprzeczalnie wyżej wspomniany monitor o 34 calach i zakrzywionej matrycy będzie idealnym wyborem dla wielu użytkowników, także tych, którzy chcą oglądać na nim ulubione filmy. Takie urządzenie posiada w swojej ofercie między innymi firma Samsung. Zakrzywiona matryca to ciekawe rozwiązanie, całkiem komfortowe dla naszych oczu. Ponadto funkcja Ultra WQHD sprawia, że możemy zobaczyć maksimum szczegółów, ale bez konieczności powiększania obrazu. 

Ponadto technologia Quantum Dot sprawia, że możliwe jest wyświetlanie niewiarygodnie żywych kolorów. Monitory są skalibrowane fabrycznie, co jest znaczącym ułatwieniem dla każdego użytkownika. Zaskakujące wrażenia potęgowane są dodatkowo przez niemały calarz. Obecna tutaj matryca VA dodatkowo minimalizuje wyciek światła na całym ekranie.

Nie można także zapominać o nowoczesnym designie, którym wyróżniają się produkty marki Samsung. Także i wspomniany monitor nie posiada ramki aż z trzech stron, co pozwoliło na zwiększenie powierzchni wyświetlania obrazu. Tymczasem wejścia na kable zostały umieszczone z tyłu urządzenia. 

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments