Program Partnerski nazwa.pl

Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Poradnik Klienta

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w którym wszystek odbiorca może zarabiać poprzez polecanie usług największego rejestratora domen i dostawcy hostingu w Polsce. Program dedykowany jest także dla kupujących indywidualnych, jak również marek świadczących usługi skojarzone z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Osoby a marki zatrudniające start w Programie Partnerskim poprzez polecanie usług od nazwa.pl, oprócz otrzymywanych w Programie Partnerskim nagród są gwarancja, iż ich użytkownicy czy znajomi będą czerpać z najprawdziwszych usług hostingowych, i ich kompetencje będą kompleksowo chronione przed cyberprzestępcami. Za jakąś inną usługę, jaka stanie nabyta z polecenia, Partnerzy zyskują prowizję w wysokości 50% od cenie zamówionej usługi. W sukcesie, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, plan działa dobrze i Partnerzy zyskują prowizję w wysokości 50% od cenie pierwszego przedłużenia usługi i 25% od jakiegoś nowego. I za polecenie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o cenie 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl przeznaczony stanowi dla każdych typów firmy, jak również osób które nie mają również pomocy w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można podawać także do bliskich, jak i do swoich klientów. Bez względu na to, ilu osobom Partner zarekomenduje skorzystanie z rozwiązań nazwa.pl, za wszą z nich przyznawane są punkty, które można nazwać na gotówkę czyli na usługi w nazwa.pl.

– Jesteśmy odpowiedzialni, że wielu klientów od tradycyjna poleca usługi w nazwa.pl, dlatego właśnie postanowiliśmy się zrewanżować i wyróżnić ich za lojalność wobec znanej marki. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje najszersze na zbytu prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez wszystek czas bycia programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady wkładu w Programie Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba czy nazwa powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Typa jest to identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów poleconych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, i wiedze na fakt naliczonych prowizji widoczne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na żądanie Partnera prowizje w Programie Partnerskim przelewane są w 24h na pozytywne konto bankowe.

zobacz Program partnerski nazwa.pl opinie

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments