Rodzaje potykaczy reklamowych

Rodzaje potykaczy reklamowych

Polecne i promocje

Potykacze reklamowe to jedne z narzędzi, z których korzystają przedsiębiorcy w dobie rosnącej konkurencji na rynku. Ze względu na swoje liczne zalety cieszą się one od lat niesłabnącym zainteresowaniem. Dlaczego warto zainwestować w potykacze? Jakie rodzaje tych nośników reklamy można wybrać? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w niniejszym artykule.

Czym są potykacze reklamowe?

Potykacze reklamowe to przenośne stojaki, na których umieszczane są plakaty, banery lub inne materiały promocyjne. Dużą popularnością cieszą się też potykacze z tablicą HDF. Zazwyczaj wykonane są z wytrzymałych materiałów, takich jak metal, tworzywo sztuczne, drewno czy aluminium. Ich głównym celem jest przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów oraz zaprezentowanie oferty firmy w sposób atrakcyjny i czytelny. Stosowanie potykaczy reklamowych ma wiele zalet. Po pierwsze, są one łatwe w montażu i przenoszeniu, co pozwala na szybkie dostosowanie miejsca ekspozycji do aktualnych potrzeb. Po drugie, potykacze są stosunkowo tanie, a jednocześnie skuteczne.

Jakie są najpopularniejsze rodzaje potykaczy reklamowych?

Potykacze reklamowe można podzielić na kilka podstawowych rodzajów, różniących się zarówno konstrukcją, jak i przeznaczeniem. Potykacze klasyczne drewniane to najbardziej popularny i powszechnie stosowany rodzaj potykaczy. Składają się z dwóch ram, połączonych zawiasami, które umożliwiają łatwe składanie i rozkładanie stojaka. Są lekkie, łatwe w przenoszeniu i montażu, a także wytrzymałe na warunki atmosferyczne. Dzięki zmywalnej tablicy można zmieniać zawarte na nich treści reklamowe nawet każdego dnia. Wyróżnia się również potykacze aluminiowe na plakaty w technologii OWZ, czyli otwórz, włóż i zamknij.

Jakie są nowoczesne potykacze reklamowe?

Potykacze z podświetleniem LED to nowoczesne i efektowne rozwiązanie, które pozwala na skuteczne przyciągnięcie uwagi nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Można zakupić je np. u producenta artykułów reklamowych Feniks z Krosna. Potykacze z podświetleniem LED wyposażone są w energooszczędne diody, które emitują jasne i równomierne światło. Dzięki temu materiały reklamowe są czytelne nawet w nocy lub podczas pochmurnych dni.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments