Skup rzeczy w Świdwinie

Skup rzeczy w Świdwinie

Zachodniopomorskie

Od rolnika do biznesmena, czyli jak dzięki polskiemu lombardowi otworzyć własny skup towarów. Skup w Świdwinie to miejsce, w którym praktycznie można wszystko sprzedać. Jaka jest tajemnica sukcesu najlepszego operatora platformy lombardowej i co należy zrobić, aby stać się tego częścią?

Skup rzeczy w Świdwinie

Akcja, która miała miejsce dzięki polskiemu lombardowi, przeszła już do historii i na pewno będzie zapamiętana na długie jeszcze lata. Pytania, które padały to, gdzie oni to wszystko sprzedają i kto to kupuje? A oto jaki początek miał największy w dziejach regionu (a może Polski) skup rzeczy w Świdwinie – małej miejscowości położonej w północno – zachodniej części kraju. Początki były bardzo skromne. Mały skup rzeczy, ale należący do grupy Polski Lombard rozpoczął swoją działalność w Świdwinie z niedużym magazynem i zapleczem biurowym.

Miał być to jeden z wielu już istniejących oddziałów, działających na terenie Polski. Młody i nowoczesny rolnik, postanowił rozpocząć działalność pod patronatem jednego z największych operatorów portali lombardowych. Powodem mogła być wcześniejsza jego współpraca z lombardem on-line, w zakresie udzielenia mu pożyczki pod zastaw maszyn rolniczych, które jak twierdził wciąż mógł dalej użytkować, lub pomoc w sprzedaży jego starego traktora i kombajnu. Tak czy inaczej, współpraca układała się doskonale, skoro postanowił nawiązać z polskim lombardem jeszcze bliższą współpracę. Został więc przeszkolony i otrzymał wszystkie narzędzia niezbędne do otwarcia własnej firmy, w branży finansowej. Jako znawca i doświadczony mechanik chciał zająć się skupem rzeczy oraz udzielaniem pożyczek pod patronatem polskiego lombardu.

polecamy portal Świdnik

Nigdy jednak nie przypuszczał, że zamieni się to w tak dobrze prosperującą firmę, a może jednak to wszystko przewidywał, tylko wolał wstrzymać się z opowiadaniem — co tak naprawdę planuje. Po kilku dniach nowopowstały skup rzeczy w Świdwinie, zaczyna przyjmować pierwszych kontrahentów. Dzięki wsparciu firmy matki, młody rolnik mógł w szybkim tempie zapełnić swój i tak mały magazyn. W tym czasie wszystkie inne oddziały z całej Polski powodowały, że zakupiony sprzęt mógł być szybko odsprzedawany, a nasz bohater wciąż mógł skupywać nowe maszyny i inne rzeczy.

Doszło do tego, że skup w Świdwinie, zaczął być sławny w innych miejscowościach, nawet oddalonych o kilkaset kilometrów. Wszystko to sprawiło, że w niedługim czasie skup rzeczy, wymagał już większego magazynu, oraz dodatkowych oddziałów w innych miejscowościach. Wielu ludzi pytało, jak to możliwe, aby te rzeczy tak szybko sprzedawać, szczególnie że wśród tych wszystkich skupywanych przedmiotów były również stare, zepsute lub wymagające remontu.

Odpowiedź okazała się prosta i jest nią system oparty na platformie internetowej, dzięki której przedmioty były niemal natychmiast widoczne dla wielu tysięcy użytkowników. Oprócz skupu funkcjonował również doskonały system pożyczek pod zastaw rzeczy, który pozwalał na pozyskanie pomocy finansowej z jednoczesną dalszą możliwością korzystania z zastawu, co z kolei sprawiało, że nie było konieczne przechowywania tego w magazynie.

Młody rolnik, w niespełna rok, stworzył 3 oddziały w różnych miastach. Obecnie jest jednym z najbardziej bogatych mieszkańców regionu, a zarazem najbardziej szanowanych i lubianych, ze względu na swoje wyjątkowe podejście do klientów. Oczywiście nie byłoby to możliwe, gdyby nie polski lombard, który przekazał całe swoje know-how i wszystkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia instytucji o charakterze pozabankowym. Po raz kolejny możemy się przekonać, że dobry partner to połowa sukcesu, a reszta to nasze chęci i zaangażowanie.

Stworzona przez polski lombard sieć skupów rzeczy to rozlokowane po całej Polsce (podobne jak w Świdwinie) punkty, które nie tylko zaoferują najlepsze ceny, ale również pomogą wybrać wiele innych możliwości zgromadzenia potrzebnego kapitału. Mogą to być również pożyczki pod zastaw lub pożyczki społecznościowe. Co więcej, sprawnie funkcjonujący sklep lombardowy, pozwala na zakupy w najlepszych możliwych cenach, a przyjazny i prosty system współpracy umożliwi prowadzenie własnej firmy na bardzo wysokim poziomie.

Artykuł powstał dzięki portalowi Lombard Kołobrzeg

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments