skupu instrumentów muzycznych

Skupu instrumentów muzycznych

Firma Polecne i promocje

Zespół muzyczny oddaje swoje instrumenty do skupu w Świdwinie. Oprócz szybkiej gotówki otrzymują coś znacznie cenniejszego. Korzyści, jakie niesie ze sobą współpraca z polskim lombardem to znacznie więcej niż można tego oczekiwać. Przekonała się o tym, pewna grupa muzyków, którzy tworzą jedne z najbardziej oryginalnych utworów na świecie.

Jako zespół instrumentalny, tworzący nowe brzmienia i oryginalne utwory muzyczne, ciągle poszukujemy nowych instrumentów. Z każdych zagranicznych wojaży przywozimy zawsze nowe instrumenty. Nie wszystkie jednak nadają się do grania, czasami musimy je przerobić, a czasem oddać do naszego ulubionego skupu instrumentów muzycznych w Świdwinie.

Nie musimy wówczas tygodniami czekać na sprzedaż, ale szybko otrzymać gotówkę, a czasem nawet nie wychodząc z domu mamy ją tego samego dnia na koncie. Nasz zespół to 17 multiinstrumentalistów, którzy niczym wampiry pragnący krwi, w identyczny sposób reagują na instrumenty, zwłaszcza te wiekowe lub samoróbki. Dzięki naszemu skupowi w Świdwinie, mamy stały dostęp do skarbnicy dźwięków.

Doszło do tego, że pracownik skupu, gdy tylko dostanie coś nowego, natychmiast nas o tym informuje. Na początku prowadziliśmy tygodniowe dyżury, na których każdy z zespołu monitorował sklep lombardowy należący do skupu instrumentów. Prowadziliśmy również monitoring popularnych serwisów ogłoszeniowych, ale tylko dzięki polskiemu lombardowi, który jest właścicielem naszego skupu, zawsze mamy pewność, że przedmioty pochodzą z pewnego i sprawdzonego źródła, a nie na przykład z jakiegoś przestępstwa.

W przypadku gdy do naszych rąk trafiły instrumenty, z którymi nie za bardzo można było coś zrobić, to polski lombard szybko i bez zbędnych pytań od nas to skupował. Mieliśmy więc zawsze gotówkę na zakup, interesujących nas towarów. Oprócz tworzenia muzyki naszą dodatkową działalnością była produkcja nietypowych instrumentów, które czasami też sprzedawaliśmy.

Musicie wiedzieć, że nasze utwory to niepowtarzalne dzieła muzyczne, trochę jak obrazy znanych malarzy, które są jedyne w swoim rodzaju. Może to wydawać się dziwne, ale tak samo podchodzimy do naszych utworów – nigdy nie wykonujemy ich drugi raz tak samo. Dlatego wiele naszych instrumentów, szczególnie stworzonych tylko dla jednego utworu, później zostaje oddane do skupu, a pozyskane pieniądze służą do produkcji nowych.

Okazało się, że jest to również świetny biznes, który pozwolił nam na odbycie wielu zagranicznych podróży i przyczynił się do rozwoju naszego zespołu. A dzięki skupowi w Świdwinie, nie musimy zajmować się szukaniem odbiorców naszych instrumentów, a jedynie grać i tworzyć. Zapytaliśmy kiedyś naszego przyjaciela prowadzącego skup, jak on na tym zarabia, wiedzieliśmy bowiem że sprzedaż instrumentów nie jest wcale łatwa i szybka.

Okazało się, że skup w Świdwinie to tylko jeden z oddziałów polskiego lombardu, który stworzył cały system zarządzający obrotem towarów i gotówki, w taki sposób, aby móc skupywać rzeczy w dobrych cenach i bez ograniczeń ilościowych. Jak to więc działa? Mianowicie, w bardzo prosty sposób.

Wszystkie skupy i lombardy znajdujące się na terenie Polski, są ze sobą połączone centralnym sklepem i serwisem ogłoszeniowym. Dzięki temu każdy wprowadzony instrument jest natychmiast widoczny dla setek tysięcy użytkowników, zainteresowanych określonym sprzętem. Dzięki filtrom na stronie każdy użytkownik nie tylko szybko odnajdzie interesujący go instrument, ale również w dobrej cenie i bez żadnych prowizji dla portalu.

To, co szczególnie nas zaskoczyło to klient zza oceanu, który dzięki polskiemu lombardowi, systematycznie kupuje nasze instrumenty. Staliśmy się więc sławni i jednocześnie bogaci. Oczywiście zawdzięczamy to wszystko naszemu partnerowi w biznesie, czyli polskiemu lombardowi, który swoimi usługami może z łatwością konkurować z każdym bankiem i instytucją finansową.

 
Artykuł powstał dzięki portalowi Lombard online

 

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wiola
wiola
5 lat temu
Daj ocenę :
     

Korzystałam To dobra placówka. Ma dobrze dopasowanych pracowników, którzy znają się na rzeczy. Oferta tez mi się podoba.

ewa
ewa
5 lat temu
Daj ocenę :
     

Hmm. Świetny pomysł, ale czemu w nazwie ma ” rolnik” jak jest dla wszystkich?

marcin
marcin
5 lat temu
Daj ocenę :
     

Mogłabym sobie kupić nowy ciągnik…