Top 8 produktów, które spodobają się nastolatkowi

Top 8 produktów, które spodobają się nastolatkowi

Polecne i promocje
Wybierając prezent często kierujemy się przydatnością. Są jednak takie produkty, które dają frajdę i są typowo „bajeranckimi” rzeczami. Najlepsze jest jednak połączenie obu kategorii i właśnie o ośmiu najlepszych pomysłach na śmieszne prezenty 4gift.pl będzie tu mowa.

 

Mapka zdrapka

Mapy zdrapki to specjalne mapy świata, które pokryte zostały powłoką do zdrapywania. Robimy to wówczas, gdy odwiedzimy dany kraj. Tak na przykład wybierając się do Hiszpanii możemy zdrapać część półwyspu Iberyjskiego.

Foremka do lodów – gwiezdne wojny

Praktyczne i zabawne. Foremki do lodów z gwiezdnych wojen to możliwość zrobienia sobie zimnego napoju z pływającym Sokołem Millenium. Niebywała frajda dla fanów sagi Lucasa.

Multitool rowerzysty

Wielu nastolatków jeździ rowerami, a przy tym uwielbia majsterkować. To coś dla nich! Linijka, ekierka, kilka kluczy nasadkowych, śrubokręt – możliwości jest wiele, a wszystko to zamknięte w kształcie roweru.

Zegarek dla spóźnialskich

Coś doskonałego dla tych, którzy zawsze mają na wszystko czas. Zegarek, który zrywa z klasycznym ułożeniem na tarczy, a zamiast tego stawia na stwierdzenie „i tak jestem spóźniony”. Po co zatem się spieszyć?

Szklanka zmieniająca kolor

Jednak szklanka nie byle jaka, bo znów z serii Star Wars. Tym razem z podobizną Dartha Vadera, który z białego staje się czerwony, gdy nalejemy do niej zimnego napoju.

Zegar Batmana – budzik z projektorem

Proste urządzenie, które służy do budzenia nas z przyjemności snu. Jest to budzik z serii Batmana z projektorem, który rzuca cień nietoperza z godziną na ścianę. Fajne i praktyczne.

Kostka kibica

Kość z wynikami meczów. Jest to nieklasyczna kostka z ośmioma ściankami, które zawierają różne wyniki spotkań meczów piłkarskich i nie tylko. Wystarczy rzucić i… już wiesz.

Zaparzaczka do herbaty – miecz

Co prawda dziurawy, ale jednak. Taka zaparzaczka to prawdziwe show w kuchni. Wybierz ten gadżet dla osób, które lubują się w liściastych herbatach.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments