Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych opinie

Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych opinie

Warto przeczytać Zakupy i opinie

Inwestowanie Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych, pożyczki społecznościowe, inwestowanie w pożyczki społecznościowe, pożyczki społecznościowe online.  Inwestowanie Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych, co to są pożyczki społecznościowe, jak wygląda proces inwestowania w pożyczki społecznościowe, pożyczki społecznościowe online, ile można zarobić na udzielaniu pożyczek społecznościowych.

Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych opinie

Inwestowanie w pożyczki społecznościowe za pośrednictwem firmy Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych to wyjątkowo bezpieczny sposób na pomnożenie swoich pieniędzy w niedługim czasie. Wielu z nas mając odłożoną pewną sumę pieniędzy, szuka możliwości ich zainwestowania, dzięki której szybko i bez ryzyka pomnoży swoje środki. Osobom tym proponujemy właśnie zapoznać się bliżej z tematem inwestowania w pożyczki społecznościowe. Pożyczki społecznościowe to nowa usługa finansowa na polskim rynku, która zdobywa coraz więcej zwolenników i cieszy się popularnością, zarówno wśród pożyczkobiorców, jak i inwestorów.  To sposób, dzięki któremu osiągniesz zamierzony cel i na pewno nie stracisz swoich pieniędzy. Zapewne chcesz wiedzieć, co to jest pożyczka społecznościowa. Otóż Pożyczki społecznościowe polegają na tym, że klient ubiegający się o taką pożyczkę, na czas wpłaty swojego zobowiązania, przekazuje firmie Towarzystwo Pożyczek Wzajemnych przedmiot zastawu, którego wartość musi być wyższa od kwoty udzielonej pożyczki. W momencie, kiedy klient przestanie spłacać swoje zobowiązanie, jego przedmiot zastawu zostanie sprzedany, a cały zysk z niego zostanie przekazany dla osoby udzielającej pożyczki społecznościowej.  Dlatego nie ma możliwości, aby stracić swoje zainwestowane pieniądze.

Inwestorem w pożyczki społecznościowe może zostać każda osoba fizyczna, która posiada ważny dowód osobisty i która dokona rejestracji oraz przeprowadzi podstawową weryfikację w serwisie.

Wyjaśniamy zatem w jaki sposób odbywa się cały proces udzielania pożyczek społecznościowych.

Każdy, kto zdecyduje się na inwestowanie swoich pieniędzy w pożyczki społecznościowe, otrzymuje dostęp do specjalnej platformy internetowej. Tutaj dodawane są wszystkie wnioski o pożyczki społecznościowe. Inwestorzy sami wybierają sobie osoby, którym chcą udzielić pożyczki. Mają oni dostęp do wszystkich danych osób wnioskujących o pożyczkę, czyli o kwocie, jaka ich interesuje, do opisu przedmiotu zastawu czy też o oprocentowaniu. Po udzieleniu takiej pożyczki społecznościowej inwestor może cały czas monitorować jej spłatę poprzez swój dostęp do platformy. Wszystkie raty, które są wpłacane przez pożyczkobiorców, którym została udzielona pożyczka, są przelewane na indywidualne konto inwestora na platformie. Czas trwania pożyczki wynosi jeden miesiąc, jednakże istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki przez klienta w przypadku, kiedy klient nie posiada całej kwoty na spłatę pożyczki w terminie. W tym przypadku inwestor otrzymuje na swoje indywidualne konto bankowe miesięczny zysk z udzielonej pożyczki, którą przelewa pożyczkobiorca. Za każde przedłużenie terminu spłaty pożyczki, inwestor ma dodatkowy zysk. W przypadku, kiedy klient nie spłaci pożyczki, TPW przejmuje windykację, a także sprzedaż zastawionych przedmiotów. Inwestor w ramach częściowej spłaty pożyczki otrzymuje gotówkę, którą uda mu się windykować od klienta podczas trwania windykacji. Jednakże niezależnie od tego, jaki będzie wynik przeprowadzonej windykacji oraz procedury sprzedaży przedmiotów zastawu, po upływie 3 miesięcy firma TPW odkupuje umowę od inwestora w postaci cesji i przelewa pozostałą kwotę, która została niespłacona, a także zysk z inwestycji. Po odkupieniu pożyczki przez firmę TPW, proces pożyczki się kończy, a umowa zostaje dla inwestora zamknięta. Pożyczki udzielane są zazwyczaj w kwotach od kilkuset do kilkunastu tysięcy złotych. Kwota pożyczki zależy od wyceny zastawianych nieruchomości. Inwestor może zainwestować dowolną kwotę, jak tylko znajdzie się pożyczkobiorca, który będzie zainteresowany taką kwotą pożyczki. Trzeba wiedzieć, że system inwestycji w pożyczki społecznościowe jest bardzo wygodny, ponieważ wszystko odbywa się drogą online. Dzięki usłudze pożyczki społecznościowe online, wszyscy użytkownicy serwisu, mogą wykonywać wszelkie czynności całkowicie online.

Zapewne interesuje Cię, ile można zarobić na udzielaniu pożyczek społecznościowych?

Zysk dla inwestora od jednej udzielonej pożyczki wynosi 4% od przelanej na pożyczkę kwoty. Na zarobek składają się odsetki od udzielonych pożyczek, pieniądze pochodzące ze sprzedaży przedmiotu zastawu w razie ewentualnego braku spłaty, odsetki za nieterminowe spłaty pożyczek, a także opłaty, które pożyczkobiorcy poniosą za przesunięcie lub wydłużenie ostatecznego terminu spłaty zobowiązania. W przypadku przesunięcia terminu spłaty pożyczki inwestor ma zysk od każdego przesuniętego terminu spłaty pożyczki. Co ważne, inwestorzy osiągają pierwsze zyski z udzielania pożyczek społecznościowych już po 30 dniach od udzielenia pierwszej swojej pożyczki. Dlatego na zyski nie trzeba długo czekać. Warto zatem zdecydować się na taki rodzaj inwestycji, ponieważ jest to przyjemna forma zarabiania, a co najważniejsze całkowicie bezpieczna i pozbawiona ryzyka utraty swoich zainwestowanych pieniędzy.

 
Artykuł powstał dzięki portalowi Vivus logowanie

 

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments