Wirtualny alkomat - aplikacja, która podbija Internet

Wirtualny alkomat – aplikacja, która podbija Internet

Artykuł Miesiąca

Sezon wakacyjny sprzyja organizowaniu imprez, zwłaszcza plenerowych. Kolorowe drinki z owocami, orzeźwiające radlery – przyznaj, że trudno się im oprzeć.

 

Zdarzyło Ci się wypić na imprezie trochę za dużo? Chciałeś rano sprawdzić ile promili znajduje się w Twoim organizmie, ale nie miałeś pod ręką profesjonalnego alkomatu? Od teraz alkomat możesz mieć zawsze przy sobie! A dokładniej wirtualny alkomat.

Tajniki działania kalkulatora promili

Kalkulator promili to aplikacja internetowa, która służy do szacowania poziomu promili w organizmie. Zastanawiasz się jak to możliwe, aby aplikacja była w stanie podać Ci przybliżony poziom promili?

 

Działanie wirtualnego alkomatu opiera się na wzorach matematycznych. Specjalnie opracowane algorytmy szacują wyniki na podstawie wprowadzonych danych. Podstawowe informacje, jakie należy podać, aby otrzymać wynik, to:

  • wzrost,
  • waga,
  • dane dotyczące spożytego trunku (rodzaj, ilość, godzina spożycia, zawartość procentowa czystego alkoholu).

 

Jak korzystać z kalkulatora promili? Wystarczy, że uzupełnisz podane powyżej informacje. Resztę zrobi za Ciebie internetowy alkomat. W kilka chwil otrzymasz gotowy wynik.

 

Ze względu na to, że wirtualny alkomat to aplikacja internetowa, możesz mieć go zawsze pod ręką. Jedyne czego potrzebujesz to urządzenie z dostępem do Internetu – telefon, tablet czy laptop.

 

O czym należy pamiętać korzystając z kalkulatora promili? Przede wszystkim o tym, że podany wynik jest jedynie szacunkowy. Kalkulator promili nie może zastąpić certyfikowanego alkomatu, z powodzeniem jednak posłuży jako narzędzie do wstępnej oceny poziomu promili znajdujących się w organizmie.

Na co zwrócić uwagę wybierając wirtualny alkomat?

Wirtualne alkomaty, choć zwykle działają podobnie, różnią się między sobą. Wybierając wirtualny alkomat zwróć przede wszystkim uwagę na ilość danych, jaką należy podać, aby otrzymać wynik. Im więcej danych podasz, tym wynik będzie dokładniejszy. https://kalkulatorpromili.pl/

 

Warto również sprawdzić w jakiej formie zostanie przedstawiony wynik. Część wirtualnych alkomatów podaje jedynie szacunkowy poziom promili na chwilę obecną, inne podają także maksymalny poziom promili, a nawet prezentują dane na wykresach.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments