Zaproś lubrykanty do swojej sypialni!

Zaproś lubrykanty do swojej sypialni!

Erotyka

Zdarza się, że wraz z upływem czasu w każdym związku może pojawić się rutyna lub problemy z satysfakcjonującymi zbliżeniami. Wiele par w takiej sytuacji popada w zrezygnowanie i zaczyna doszukiwać się problemów ze strony partnera. Powoduje to niepotrzebne kłótnie oraz nieporozumienia. Istnieje wiele sposobów, które mogą poprawić nasze życie seksualne. Jeżeli do tej pory wizyta w seks shopie była dla Ciebie tematem tabu, warto go przerwać lub skorzystać z internetowych sklepów z gadżetami erotycznymi, aby zaskoczyć swojego partnera.

Zaproś lubrykanty do swojej sypialni!

Jeżeli do tej pory nie korzystaliście z żadnych dodatków zwiększających doznania, warto zacząć od małych kroków, aby nie speszyć partnera i jednocześnie go pobudzić. W dzisiejszym artykule przybliżymy Wam kilka informacji na temat lubrykantów, które z pewnością odmienią Wasze życie seksualne.

CZYM SĄ LUBRYKANTY?

Takie pytanie z pewnością zadaje sobie wiele par, przeglądających oferty sklepów erotycznych. Lubrykanty, to nic innego jak żele intymne, które poprzez odpowiednie nawilżenie pomagają na zwiększenie doznań seksualnych lub odpowiednią stymulację oraz zabezpieczenie przed otarciami. Istnieje wiele rodzajów lubrykantów, różniących się na przykład: konsystencją, smakiem, barwą oraz zastosowaniem.

RODZAJE LUBRYKANTÓW

Wcześniej wspominaliśmy, że lubrykanty możemy podzielić ze względu na różne czynniki. Poniżej przedstawimy kilka z nich, aby pomóc Wam w wyborze najlepszego rozwiązania dla Waszej sypialni!

Lubrykanty z silikonem
Lubrykanty na bazie sylikonu należą z pewnością do najpopularniejszych, ponieważ zapewniają maksymalne nawilżenie. Często są droższe od tych na bazie wody, ale stanowią idealne rozwiązanie dla problemów na przykład z suchością pochwy. Przeważnie wykorzystywane do seksu analnego.

Lubrykanty smakowe
Ten rodzaj lubrykantów z pewnością zapewni nowe doznania. Jeżeli mamy problem z seksem oralnym, z pewnością pomogą nam się otworzyć. Można zacząć od erotycznego masażu, który pobudzi naszego partnera, a nad doda pewności siebie. Istnieje wiele smaków owocowych, które jednocześnie posiadają piękny i stymulujący zapach. Według lekarzy spożywane w normalnych — niewielkich — ilościach są zupełnie bezpieczne dla naszego zdrowia.

Jeżeli towarzyszą nam często infekcje intymne, możemy, zwrócić uwagę na skład, aby nie zawierał cukru, ponieważ sto on sprzyja ich powstawaniom.

Do pozostałych popularnych rodzajów możemy zaliczyć również: lubrykanty hipoalergiczne, które stosowane są w przypadku alergii, lubrykanty na bazie wody, lubrykanty stymulujące, które za pomocą substancji chłodzących zapewniają dodatkowe pobudzenie oraz lubrykanty wspomagające zapłodnienie.

Jeżeli nie wiemy, po jakie sięgnąć możemy skorzystać z podpowiedzi sklepów erotycznych i wybrać te, po której najczęściej sięgają inni użytkownicy.

Każdy lubrykant posiada indywidualny skład, więc możemy dokładnie przeczytać o jego właściwościach przed dokonaniem zakupu. Najczęściej spotykane składniki to: olej, gliceryna, aloes, rumianek, len oraz pantenol.

Istnieje wiele produktów tego typu, więc z pewnością nie powinniśmy mieć problemu z dostosowaniem ich do naszych oczekiwań oraz potrzeb.

Za warstwę merytoryczną artykułu odpowiada redakcja świat-lubrykantów.pl.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments