Zarejestrowana karta sim

Zarejestrowana karta sim

Artykuł Miesiąca

Kartę SIM musi zarejestrować każdy kto korzysta lub zamierza korzystać z ofert polskich sieci komórkowych. Bez znaczenia jest to, czy korzysta ze standardowej oferty czy z karty do Internetu mobilnego, ani skąd dostał kartę przed płacową — startery otrzymane w różnych promocjach również należy zarejestrować. W dzisiejszych czasach rejestracja zakupionej karty SIM to obowiązek.

Zarejestrowana karta sim

 

Ustawa antyterrorystyczna zmusza nas do rejestracji karty SIM, ma to na celu ograniczenie fałszywych alarmów bombowych i szybsze dojście do tej osoby, jednakże ta ustawa ingeruje także w nasze życie prywatne. Kontrolowane są wiadomości SMS oraz inne usługi oferowane przez operatora. Zwykła rejestracja w sklepie stacjonarnym bywa uporczywa i czasochłonna, internetowo idzie to załatwić o wiele szybciej i sprawniej. Należy uważać na ogłoszenia, w których można stracić pieniądze i nie otrzymać karty. Ogłoszeń na różnych portalach ogłoszeniowych, społecznościowych oraz nawet i aukcyjnych jest wiele.

kup-teraz

Bardzo duża część z tych ogłoszeń jest niczego nie warta, karta przyjdzie nie działająca lub też mogą zdarzyć się takie sytuacje, że karta po prostu nie dojdzie do nas. Oszuści coraz bardziej ingerują w środowisko mobilne, także takich sytuacji z oszustwami jest coraz więcej i coraz mniej bezpiecznie można czuć się zamawiając nie tylko karty SIM ale też wszelkiego rodzaju produktów wystawionych na internetowych ogłoszeniach czy też aukcjach. Nie jednokrotnie słyszeliśmy o takich właśnie oszustwach.

Kupując karty SIM z ogłoszenia narażamy sie nie tylko na to, że zakupiona karta nie będzie działać lub nie przyjdzie, lecz także na to, że oszust zyska dostęp do naszych danych osobowych podanych podczas składania zamówienia. Dziś oszust, który ma nasze dane osobowe może zdziałać naprawdę bardzo wiele, dlatego należy w internecie być ostrożnym, oszuści wymieniają się też między sobą danymi swoich klientów, przez co nie mamy spokoju od ciągłych telefonów w dzień i w nocy, zdarzają się także takie sytuacje, że oszuści mając nasz adres podjeżdżają pod dom, mieszkanie i natrętnie oferują swoje przedmioty.

Osoba, która dała się nabrać na ogłoszenie z kartą SIM jest narażona na zakupy innych droższych rzeczy od innych oszustów, którzy otrzymają dane osobowe klienta. Ogłoszeń, w których jesteśmy informowani o sprzedawaniu karty SIM nie jesteśmy wielokrotnie w stanie zweryfikować ich autentyczności. Kupując nieraz z takich ogłoszeń pomagamy oszustom rozwijać się, dostarczać im pieniądze za darmo co ich buduje i są gotowi oszukiwać inne osoby.

W ogłoszeniach i na portalach społecznościowych w opisach sprzedawanych kart, możemy dostrzec pewność, że karta działa, że karta dojdzie. Oszuści najczęściej unikają rozmowy przez telefon, jednak zdarzają się i tacy, którzy potrafią po mistrzowsku kłamać przez rozmowę telefoniczną, przez co uzyskamy wrażenie, iż rozmawiamy z uczciwym sprzedawcą i nasza karta SIM przyjdzie i będzie działać.

Zobacz serwis zarejestrowane karty sim

Po próbach kontaktu z oszustem w celu wyjaśnienia dlaczego karta nie działa, dlaczego karta nie doszła jesteśmy blokowani. Warto przed zakupem z ogłoszenia, popatrzyć na sklep ceny bywają nieraz i mniejsze w sklepie. Wspólnie myśląc i odejść od zakupów z ogłoszeń kart SIM, możemy przeszkodzić i przerwać proceder oszukiwania ludzi. Zakup zarejestrowanej karty SIM jest najbezpieczniejszy w sklepie który zajmuję się takimi usługami. Kupując kartę w sklepie nie musimy obawiać się o to czy karta SIM będzie działać, czy karta w ogóle przyjdzie do nas, czy nie wyciekną nasze dane osobowe. Kupując przez sklep również wspieramy uczciwego sprzedawcę. Zakup karty SIM przez ogłoszenie lub przez sklep możemy porównać do zakupu butów z targu u sprzedawcy i do zakupu butów z renomowanego sklepu. Warto zadbać o siebie w internecie oraz kupować bezpiecznie i z gwarancją, że zamówiona karta SIM do nas dojdzie. Sklepem, który jest pewny i mamy właśnie tą pewność, że wszystko będzie tak jak należy jest sklep Zens.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments